Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     253
             Vakar:      741
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē aizvadīja mierīgu diennakti (0)  23.11.2017

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22.novembra plkst. 6.30 līdz 23.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

... >>>
 Sports: BK “Jēkabpils” piedzīvo “Latvijas Universitātes” revanšu (0)  23.11.2017

Trešdien, 22. novembrī Jēkabpils sporta namā “OlyBet” Latvijas basketbola līgas (LBL) regulārā turnīra ietvaros tikās BK “Jēkabpils” un “Latvijas Universitātes” komandas. Lielāko daļu spēles “lūši” bija iedzinējos, un, lai gan spēja atspēlēt 16 punktu deficītu, cīņas galotnē piekāpās studentiem ar 67:74. Veiksmīgākais mājinieku vidū ar 20 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Jurijs Aleksejevs.

... >>>
 Sabiedrība: BTA: Nepatīkamākos savainojumus cilvēki gūst pavisam ikdienišķās situācijās (0)  23.11.2017

Ikdienišķas, šķietami nekaitīgas situācijas nereti mēdz izvērsties nepatīkamos pārdzīvojumos un beigties ar ilgstošu ārstēšanos. AAS “BTA Baltic Insurance Company (turpmāk BTA) vidēji mēnesī saņem 350 pieteikumus medicīnisko izdevumu atlīdzināšanai pēc visdažādākajiem nelaimes gadījumiem. Oktobrī cilvēki visbiežāk guvuši pirkstu lūzumus, kā arī sasitušies un lauzuši kaulus, krītot no privātmāju jumta vai pārlūzuša trepju pakāpiena.

... >>>
 Policijas ziņas: Ulbrokā atrasti divi miruši cilvēki ar šautām brūcēm; VP uzsākts kriminālprocess (0)  22.11.2017

Šo otrdien Valsts policija, ierodoties uz izsaukumu Stopiņu novada Ulbrokā, daudzdzīvokļu nama kāpņutelpā konstatēja mirušu sievieti ar šautām brūcēm, savukārt šī paša nama pagalmā tika atrasts miris vīrietis ar šautām brūcēm. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un policija skaidro notikušā apstākļus.

... >>>
 Sports: Pievienojies sportiskajai komandai (0)  22.11.2017

Jēkabpils sporta centrs aicina pieteikties darbā profesionālu, atbildīgu un pozitīvu autobusa vadītāju pilnai darba slodzei uz nenoteiktu laiku.

... >>>
 Pašvaldība: Domes priekšsēdētājs R.Ragainis izsaka pateicību par svētku organizēšanu (0)  22.11.2017

Latvijas Valsts svētku mēnesī ar daudzveidīgu un plašu pasākumu programmu Jēkabpilī tika atzīmēts 11.novembris - Lāčplēša diena un 18.novembris, kad svinējām Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienu.

... >>>
 Veselība: Atvērts Latvijā pirmais Androloģijas centrs (0)  22.11.2017

Klīnikā EGV atvērts Latvijā pirmais Androloģijas centrs, kas piedāvās novitātes vīrišķās veselības ārstēšanā. Centrā tiks veiktas arī mazinvazīvas operācijas, ieskaitot auglības ķirurģisko atjaunošanu.

... >>>
 Sabiedrība: Talantīgi un stipri. Priekšlaicīgi dzimušo bērnu diena tiek atzīmēta ar sirsnīgu koncertu un spēka stāstiem (0)  22.11.2017

2017. gada 17.novembrī Rīgas Lutera draudzes centra mājīgajās telpās tika atzīmēta Pasaules priekšlaicīgi dzimušo bērnu diena. Uz pasākumu bija pulcējies kupls apmeklētāju skaits, lai noklausītos bērnu sagatavoto koncertu, aplūkotu zīmējumu izstādi un vienkārši pabūtu kopā.

... >>>
 Viedoklis: LTRK aicina nepieļaut partijas “Vienotība” virzītos grozījumus Veselības likumā, kas paredz tirgus kropļošanu (0)  22.11.2017

Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) kategoriski iestājas pret partijas “Vienotība” pēdējā brīdī iesniegtiem un virzītiem priekšlikumiem veselības finansēšanas kārtībai,paredzot, ka turpmāk valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, drīkstēs sniegt tikai valsts un pašvaldību iestādes, tieši un nesamērīgi diskriminējot privātās medicīnas iestādes, kas līdz šim veiksmīgi sniegušas pakalpojumus pacientiem.

... >>>
 Valstī: Valdība izskatījusi ziņojumu par situācijas novērtējumu nodarbinātības jomā (0)  22.11.2017

Kopējais bezdarbnieku skaits valstī pēdējos gados samazinās, taču reģistrēto bezdarbnieku vidū pieaug gados vecāko cilvēku un personu ar invaliditāti īpatsvars, savukārt ilgstošo bezdarbnieku skaits joprojām saglabājas ievērojami augsts un gandrīz nemainīgs.

... >>>
 Policijas ziņas: Aizdomās par desmit gadu vecas meitenes pavešanu netiklībā Ādažos aizturēts vīrietis (0)  22.11.2017

Pagājušajā nedēļā Valsts policija saņēma informāciju par nenoskaidrotu vīrieti, kurš Ādažos atkailinājis dzimumorgānus desmit gadu vecas meitenes klātbūtnē. Veicot izmeklēšanas darbības, policisti noskaidroja iespējamo vainīgo – 1948. gadā dzimušu vīrieti, un viņu aizturēja.

... >>>
 Policijas ziņas: Izsit stiklus, no veikala mēģina iznest preci, notiek sadursme (0)  21.11.2017

1953.G.DZIMUŠAIS NO VEIKALA MĒĢINĀJA IZNEST PRECI (PĀRTIKU) PAR TO NESAMAKSĀJOT. PRECE ATGRIEZTA VEIKALAM.
Notikuma datums: 18/11/2017 - 18/11/2017 16:37
Notikuma vieta: NOTIKUMA VIETAS ADRESE, LVA, JĒKABPILS, NĀKOTNES IELA

... >>>
 Sabiedrība: Šonedēļ populārākie vārdi – Katrīna un Aldis (0)  21.11.2017

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Katrīna (4610), savukārt no vīriešu vārdiem – Aldis (4528).

... >>>
 Pašvaldība: Interaktīvas nodarbības "Veselīgs uzturs dzīves kvalitātei" senioriem (0)  21.11.2017

Projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” 23., 24. novembrī tiek organizētas interaktīvas nodarbības "Veselīgs uzturs dzīves kvalitātei" senioriem.

... >>>
 Pašvaldība: Par SIA “Vidusdaugavas SPAAO” valdes locekli iecelts Jānis Bisenieks (0)  21.11.2017

Beidzies konkurss uz SIA “Vidusdaugavas SPAAO” valdes locekļa amatu. Kopumā konkursam bija pieteikušies 11 pretendenti. Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis informēja, ka par SIA “Vidusdaugavas SPAAO” valdes locekli iecelts Jānis Bisenieks. 

... >>>
 Jēkabpilī: Literāra viktorīna “Zini, mini, izlasi grāmatā!” (0)  21.11.2017

No 21. līdz 24. novembrim Jēkabpils pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā norisinās literāra viktorīna par A.Lindgrēnes darbiem “Zini, mini, izlasi grāmatā!”.

... >>>
 Jēkabpilī: Radošo darbu izstāde “Simts un viens dzejolītis” (0)  21.11.2017

Līdz 30. novembrim Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā varēs aplūkot Jēkabpils pamatskolas 3. klašu audzēkņu radošo darbu izstādi “Simts un viens dzejolītis”.

... >>>
 Sports: Jēkabpils sporta skolas audzēkņu sportiskie sasniegumi (0)  21.11.2017

Dzīve ir pilna ar grūtībām. Tas kā mēs tiekam ar tām galā, padara mūs diženus. Nekad nevienam sasniegumi nav pienesti uz sudraba paplātes. Jebkurā dzīves jomā uzvara ir jāizcīna cīņā.

... >>>
 Sports: Par patriotu nepiedzimst, par patriotu kļūst! (0)  21.11.2017

15. novembrī patriotiskās noskaņās aizvadīta Pusstundas skrējiena 7. kārta, kas reizē bija arī Lāčplēša dienai veltīts skrējiens, pulcējot 132 dalībniekus (67 kungus un 65 dāmas), kuri, skrienot vairāk kā 2km garajā distancē, godināja Lāčplēša Kara Ordeņa kavalieru piemiņu.

... >>>
 Sports: Latvijas svētkus svinam skrienot (0)  21.11.2017

Mēs esam maza, bet stipra tauta. Mums katram jālepojas ar savu valsti un vēl jo vairāk dzimto pusi. Jau vairākus gadus Latvijas dzimšanas dienu mēs atzīmējam skrienot kaimiņnovadā Līvānos un šis būtu tas brīdis, kad katrs no mums varētu cildināt ne tikai savu, bet arī savas pilsētas vārdu, kurā dzīvojam, strādājam un kopīgi veidojam to!

... >>>
 Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)  21.11.2017

Badmintona arēnā
Jēkabpils handbolistēm zaudējums
Jēkabpils florbolisti piekāpjas Liepupei
Vērtīgie četri punkti no izbraukuma uz Igauniju
Jēkabpils lūši/Ošukalns uzvar FK Limbaži
Telpu futbolisti turpina sezonu
Jēkabpils Juniori izvirzās līderpozīcijās

... >>>
 Jēkabpilī: Askolda Saulīša dokumentālā filma “Astoņas zvaigznes”. Izsludināti filmas papildseansi Jēkabpilī! (0)  21.11.2017

23. novembrī plkst. 15.00 un plkst. 18.00 Jēkabpils Tautas nama kamerzālē.

... >>>
 Sports: BK “Jēkabpils” lūkos otrreiz pārspēt studentus (0)  21.11.2017

Pēc valsts svētku brīvdienām pirmais BK “Jēkabpils” basketbola mačs notiks trešdien, 22.novembrī, Jēkabpils sporta namā. Plkst. 18.30 “lūši” dosies savā mājas laukumā, lai cīnītos par uzvaru ar “Latvijas Universitātes” basketbolistiem.

... >>>
 Policijas ziņas: Šodien uz valsts ceļiem satiksmes uzraudzību sāks 12 jaunie Valsts policijas pārvietojamie fotoradari (0)  21.11.2017

No šodienas, 21.novembra, papildus stacionārajiem fotoradariem, tiek uzsākta ceļu satiksmes uzraudzība ar Valsts policijas 12 jaunajiem pārvietojamajiem fotoradariem. Tie uz Latvijas ceļiem tiks uzstādīti vietās, kurās visvairāk tiek apdraudēta ceļu satiksmes drošība.

... >>>
 VUGD ziņas: Četrās diennaktīs ugunsdzēsējiem glābējiem Zemgalē 18 izsaukumi (0)  21.11.2017

Aizvadītajās četrās diennaktīs, laika posmā no šī gada 17.novembra plkst. 6.30 līdz 21.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus – 7 uz ugunsgrēku dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : “...vecums ir kaut kas tāds, kas atgadījies citām” (0)  21.11.2017

Turpinot aktualizēto tēmu par cilvēkiem mums blakus, uz sarunu aicināju Dzintru (64), kas pensijā ir devusies pavisam nesen. Dzintra, kā pati saka, ir „kautrīgs pensionārs – iesācējs”,  tāpēc lūdzu uzvārdu neminēt. Viņa skaidro: „Paziņas mani atpazīs, bet citiem, šķiet, tas nav saistoši, interesanti.”

... >>>
 Veselība: Pieaug E-veselības līgumus noslēgušo ģimenes ārstu skaits (0)  19.11.2017

Visaktīvāk līgumus slēdz Zemgalē

... >>>
 Noderīgi: Pieci padomi, lai telefona pazušana nekļūtu par katastrofu (0)  19.11.2017

Tie, kuri piedzīvojuši nepatīkamo situāciju ar telefona pazušanu vai zādzību, noteikti ieguvuši vērtīgu atziņu par to, cik svarīga ir personīgo datu aizsardzība.

... >>>
 Noderīgi: Nosvini Latvijas 99.dzimšanas dienu citādāk (0)  17.11.2017

Desmit neparastas idejas, lai svētki paliktu atmiņā

... >>>
 Receptes: Svētku ēdieni latviskās krāsās (0)  17.11.2017

Latvijas svētku laikā nacionālais mazumtirdzniecības tīkls ELVI kopā ar uztura speciālisti un pavāri Jevgēniju Jansoni aicina izmēģināt radošas, veselīgas receptes, kas svētku galdam piešķirs ne vien jaunas garšu nianses, bet arī latvisku krāsainību!

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom