Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     170
             Vakar:      502
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Tendenciozs raksts publiskajā telpā – politiskas spēlītes? >>>

“Darbība būtu jāvērš uz to, lai pilsēta iegūst un iedzīvotājiem kļūst labāk un patīkamāk šeit dzīvot”. Intervija ar Jēkabpils domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini >>>

“Ja infrastruktūra nav pat bērnam saprotama – tā nav pareiza”. Norisinājies seminārs par velosatiksmi >>>

Sviesta cenas augušas visā Eiropā, ne tikai Latvijā >>>

Zīmju misēklis Palejas ielā >>>

 Izglītība: A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina bērnus uz noklausīšanos (0)  13.08.2017

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina Jēkabpils pilsētas un apkārtējo novadu bērnus no 6 līdz 10 gadu vecumam uz noklausīšanos šī gada 24.augustā plkst. 17.00 – 19.00.

... >>>
 Izglītība: Studiju kredīta dzēšana no valsts budžeta līdzekļiem stimulē topošos speciālistus izvēlēties sabiedrības interesēm atbilstošas studiju jomas (0)  08.08.2017

8.augustā valdība apstiprināja profesiju sarakstu un speciālistu skaitu, kuriem no valsts budžeta līdzekļiem uzsāks dzēst studiju un studējošā kredītu. 

... >>>
 Izglītība: Pilnveido pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas sistēmu (0)  27.07.2017

Šodien, 2017.gada 27.jūlijā, Saeima otrajā, galīgajā  lasījumā, atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātos grozījumus Izglītības likumā, kas pilnveido pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas sistēmu.

... >>>
 Izglītība: Ar grozījumiem normatīvajos aktos pilnveido jauno pedagogu darba samaksas modeli (0)  25.07.2017

Lai izvērtētu jaunopedagogu darba samaksas modeli, 2016./2017.mācību gada laikā Izglītības un zinātnes ministrija analizēja Valsts izglītības informācijas sistēmā (VIIS) apstiprinātās pedagogu tarifikācijas un pašvaldību iesniegtos pārskatus par finansējuma izlietojumu, un veica finanšu analīzi. Rezultātā ministrija izstrādājusi grozījumus vairākos Ministru kabineta noteikumos.

... >>>
 Izglītība: Jauniešus aicina ķerties pie biznesa (0)  22.07.2017

Lai īstenotu savas biznesa ieceres, ikviens 18 līdz 40 gadus vecs jaunietis aicināts pieteikties Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) pasākumam “Laukiem būt!”, kura ietvaros plānota informatīvā diena, mācības un noslēdzošs biznesa ideju konkurss.

... >>>
 Izglītība: Bez maksas un pirmo reizi Latvijā iespēja apgūt mākslas vēstneša prasmes (0)  22.07.2017

20 absolventiem nodrošinās darba iespēju  izstādēs

... >>>
 Izglītība: Vairāk nekā 5000 bērni Latvijā izglītoti par satiksmes drošību (0)  02.06.2017

Noslēgusies sociālā kampaņa „Apstājies. Paskaties. Pamāj.”

... >>>
 Izglītība: Jēkabpilieši gūst panākumus ZZ Čempionātā (0)  01.06.2017

Jau trešo gadu Jūrmalā ZZ Festivālā ar Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa dalību, kurš skolēniem novēlēja būt saliedētiem un mērķtiecīgiem, kā arī uztaisīja tradicionālo selfiju, norisinājās Zelta Zivtiņas Čempionāta fināls.

... >>>
 Izglītība: Skolās, kuras atrodas lielceļu tuvumā, tostarp, Jēkabpils un Līvānu, notiks nodarbības par satiksmes drošību (0)  24.05.2017

Latvijā ir daudzas pilsētas, kurās mācību iestādes atrodas lielo maģistrālo ceļu tiešā tuvumā,  un ko autopārvadātāji izmanto tranzītam. Skolēniem ik dienu nākas šķērsot šos augstas intensitātes satiksmes lielceļus.

... >>>
 Izglītība: Salas un Viesītes skolēni iekļuvuši konkursa “Fizmix Eksperiments” finālā (0)  27.04.2017

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” fināls jau 3. maijā. Tajā par uzvaru un galveno balvu – ceļazīmi uz aizraujošu vasaras nometni – cīnīsies Zemgales reģiona spēcīgākās komandas, kuras sevi jau pierādījušas atlases kārtā.

... >>>
 Izglītība: “Izzini sevi un sāc karjeru kopā ar SIVA!” (0)  18.04.2017

Sociālās integrācijas valsts aģentūras Koledža un Jūrmalas profesionālā vidusskola aicina uz Atvērto durvju dienu

... >>>
 Izglītība: Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centrs piedāvā (0)  09.04.2017

„Dokumentu pārvaldība”
Dārza veidošanas pamati
„Fotografēšanas prasmju pilnveidošana”

... >>>
 Izglītība: Lieldienu darbnīcas Bērnu un jauniešu centrā “Pavasara Jampadracis!” (0)  04.04.2017

6.aprīlī no plkst.15.00 līdz 18.00 Jēkabpils rajona bērnu un jauniešu centrs aicina uz “Pavasara Jampadraci!”

... >>>
 Izglītība: Rimi skolu konkursam Gardēžu klase pieteikušās 269 klases no visas Latvijas (0)  04.04.2017

Salas vidusskolas 6.klase iekļuvusi konkursa Gardēžu klase pirmās sezonas pusfinālā

... >>>
 Izglītība: Šadurskis: Augstskolu apvienošanas rezultātā ieguvēji ir studenti, topošie skolotāji un nākotnes izglītības kvalitāte (0)  28.03.2017

Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) pievienošanas Latvijas Universitātei (LU) un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijai (JVLMA) visiem RPIVA studējošajiem tiks nodrošināta studiju procesa nepārtrauktība, kā arī nemainīgi studiju finansēšanas nosacījumi visu studiju laiku – to paredz IZM sagatavotais rīkojuma projekts, kurš šodien, 28. martā, apstiprināts valdībā.

... >>>
 Izglītība: Diāna Zande: Ja gribat, lai ģimene ir laimīga, ļaujat vīrietim piedalīties bērna audzināšanā (0)  28.03.2017

Pagājušajā nedēļas nogalē, 24. martā, Jēkabpilī viesojās psiholoģijas zinātņu doktore, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu mamma Diāna Zande, uzstājoties ar lekcijām „Augošai Latvijai vecāku skola” ietvaros vairāk nekā 90 vecākiem un citiem interesentiem.

... >>>
 Izglītība: Jēkabpils Agrobiznesa koledžas 90 gadu jubilejas salidojums (0)  21.03.2017

2017.gada 8. aprīlī Jēkabpils Agrobiznesa koledža svinēs skaistu jubileju. Šajā dienā mīļi gaidīsim absolventus,  bijušos un tagadējos skolotājus, darbiniekus un draugus koledžā Jēkabpilī, Pasta ielā 1  un svinīgajā pasākumā Jēkabpils Tautas namā.

... >>>
 Izglītība: Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiek īstenota “Fastrackids” programma (0)  16.03.2017

No 2016.gada novembra  Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiek īstenota jauna, mūsdienīga pirmsskolas izglītības programma-pilotprojekts „FasTrack® Fundamentals”. Programma paredzēta 3-8 gadus veciem bērniem, tā ļauj izklaidējošā un interaktīvā veidā mācīt bērnam nepieciešamās prasmes, lai gūtu panākumus 21. gadsimtā.

... >>>
 Izglītība: Turpinās pieteikšanās gada gaidītākajam notikumam fizikā – erudīcijas konkursam “Fizmix Eksperiments” (0)  13.03.2017

No 6. līdz 20. martam notiek 8. un 9. klašu skolēnu pieteikšanās Latvenergo koncerna konkursam „Fizmix Eksperiments”.

... >>>
 Izglītība: Rīkojuma projektu par RPIVA pievienošanu LU plānots skatīt 7.martā (0)  05.03.2017

Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) pievienošanas Latvijas Universitātei (LU) visiem RPIVA studējošajiem tiks nodrošināta studiju procesa nepārtrauktība, kā arī nemainīgi studiju finansēšanas nosacījumi visu studiju laiku – to paredz IZM sagatavotais rīkojuma projekts, kuru nākamnedēļ, 7. martā, plānots izskatīt valdībā.

... >>>
 Izglītība: Noslēdzies Jēkabpils pilsētas 6.zinātniski pētniecisko darbu konkurss (0)  02.03.2017

Otrdien, 28.februārī, notika Jēkabpils pilsētas 6.zinātnisko darbu konkurss. Tā mērķis ir rosināt Jēkabpils pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamos veikt pētījumus par Jēkabpils pilsētu.

... >>>
 Izglītība: ZZ Čempionāts kopā ar pašmāju mūziķiem uzsāk Latvijas tūri Jēkabpilī un tās apkārtnes esošajās skolās (0)  21.02.2017

Jau rīt, 22.februārī, ZZ Čempionāta komanda kopā ar spēļu vēstnešiem un pašmāju populārajiem mūziķiem - Arvi Reiku un Miku Dukuru uzsāk Latvijas tūri.  Pirmais pieturas punkts  ZZ Čempionāta Latvijas tūrē ir Jēkabpils pilsēta un tās apkārtne.

... >>>
 Izglītība: Lepojamies ar talantīgiem bērniem un jauniešiem! (0)  02.02.2017

25.janvārī St.Broka Daugavpils mūzikas vidusskolā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes izglītības iestāžu izglītības programmas “Vokālā mūzika – Kora klase” audzēkņu valsts konkursa 2.kārta.

... >>>
 Izglītība: Jēkabpiliete iekļuvusi erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” finālā (0)  01.02.2017

LTV1 Erudīcijas spēle skolēniem “Gudrs, vēl gudrāks” arī šogad aicina iesaistīties spēlē ikvienu Latvijas vispārizglītojošo skolu 5.– 12. klašu skolēnu. Šī ir trešā “Gudrs, vēl gudrāks” sezona, un pirmo reizi spēles finālā iekļuvusi arī jēkabpiliete- Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 10.b klases skolniece Laura Krēsliņa.

... >>>
 Izglītība: Piedalies konkursā „Laižam uz Prāgu mācīties!” un dodies uz vasaras nometni Prāgā BEZ MAKSAS! (0)  31.01.2017

Aģentūra Education Centre Durbe, kas piedāvā mācības un studijas ārzemēs bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, sadarbībā ar valodu un sporta nometni MSM Academy aicina jauniešus vecumā no 14 līdz 18 gadiem piedalīties 2017. gada aizraujošākajā konkursā un cīnīties par vienreizīgu galveno balvu – bezmaksas braucienu uz 2 nedēļu angļu valodas nometni Čehijā, Prāgā!

... >>>
 Izglītība: Mācīties gribētāju skaits LLKC nemazinās (0)  27.01.2017

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) informē, ka jau aprīlī atsāksies mācības par Eiropas Savienības nozīmes zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošanu (BDUZ).

... >>>
 Izglītība: RPIVA filiāles reģionos tiks saglabātas (0)  24.01.2017

Īstenojot Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) reorganizāciju un pievienojot to Latvijas Universitātei, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) neplāno slēgt RPIVA reģionālās filiāles.

... >>>
 Izglītība: Īstenos vērienīgu atbalstu pieaugušo profesionālās kompetences pilnveidošanai (0)  10.01.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) parakstījusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta īstenošanu, kurā plānots pilnveidot pieaugušo profesionālo kompetenci, lai palielinātu strādājošo konkurētspēju un veicinātu produktivitātes pieaugumu.

... >>>
 Izglītība: Izglītība, kas var pārveidot pasauli! (0)  30.11.2016

IZGLĪTĪBAS INICIATĪVU CENTRS atzīmē savas darbības 15 gadu jubileju

... >>>
 Izglītība: Latvijas jaunieši dodas uz profesiju olimpiskajām spēlēm EuroSkills 2016 (0)  29.11.2016

Šodien 12 Latvijas talantīgākie jaunieši devās uz Gēteborgu Zviedrijā, lai lielākajā un prestižākajā Eiropas jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills 2016 demonstrētu savas prasmes 35 valstu konkurencē.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom