Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     358
             Vakar:      504
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Radušās šaubas, vai pašvaldība spēs “pavilkt” sporta halles būvniecību >>>

Svinīga Bebru ielas mikrorajona atklāšana netiek plānota >>>

Jēkabpilī augstāko izglītību iespējams iegūt četrās skolās >>>

Par Gārseni senāk un tagad >>>

Bērnu un jauniešu centrā jaunieši mācās un apgūst dažādas kompetences! >>>

Rūpes par apkures sistēmu - ilgs mūžs visiem ballītes dalībniekiem >>>

 Izglītība: Latvijas Banka izsludina studentu zinātniski pētniecisko darbu konkursu (0)  14.10.2017

Latvijas Banka izsludina kārtējo studentu zinātniski pētniecisko darbu konkursu, kura mērķis ir veicināt Latvijas un eiro zonas tautsaimniecības makroekonomisko problēmu apzināšanu un analīzi, iesaistot šajā darbā spējīgākos jaunos ekonomistus.

... >>>
 Izglītība: Sadala mērķdotācijas pedagogu algām šā gada četriem mēnešiem (0)  04.10.2017

Valdībā 3.oktobrī apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais rīkojuma projekts "Par mērķdotāciju sadalījumu pašvaldībām – pašvaldību izglītības iestādēm 2017.gadam”.

... >>>
 Izglītība: Skolēnu mācību uzņēmumu darbnīca dodas uz Jēkabpili (0)  19.09.2017

Aicina uz semināru par skolēnu mācību uzņēmumu veidošanu un attīstīšanu

... >>>
 Izglītība: Jēkabpils vispārizglītojošajās skolās šogad mācās 2609 skolēni (0)  15.09.2017

Jēkabpils pilsētas pašvaldības Izglītības nodaļa apkopojusi datus uz š. g. 5.septembri par audzēkņu skaitu izglītības iestādēs.

... >>>
 Izglītība: Šadurskis: Pārmaiņas,investīcijas izglītībā un zinātnē ir priekšnosacījums Latvijas izaugsmei OECD (0)  15.09.2017

Piektdien, 15.septembrī, izglītības un zinātnes ministrs, profesors Kārlis Šadurskis tikās ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības  organizācijas (OECD) ģenerālsekretāru Anhelu Guriju (ÁngelGurría), lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar pārmaiņu procesiem izglītības jomā un ir priekšnoteikums, lai Latvijai būtu augsts izaugsmes potenciāls OECD dalībvalstu vidū.

... >>>
 Izglītība: Skolēnus aicina pieteikties konkursa Gardēžu klase 2.sezonai (0)  15.09.2017

Turpinot izglītot Latvijas skolu jauniešus par veselīgu un sabalansētu uzturu un motivējot ikdienā gatavot veselīgas maltītes, Rimi aicina skolēnuspieteikties konkursa Gardēžu klase 2. sezonai.

... >>>
 Izglītība: Ar jaunu iedvesmu pretī rudenim kopā ar mācību centru “BUTS” (0)  01.09.2017

Lai arī pieaugušo izglītības nozarē mācību process ir nepārtraukts un neparedz atpūtas brīžus kā piemēram vasaras brīvlaiks, arī pieaugušos izglītībā iesaistītajiem rudens allaž ir jaunas iedvesmas avots.

... >>>
 Izglītība: Jēkabpils vispārizglītojošajās iestādēs skolas gaitas uzsāk 226 pirmklasnieki (0)  01.09.2017

Jēkabpils vispārizglītojošās skolas ir atbilstoši sagatavotas jaunajam mācību gadam un kopumā pilsētas skolās mācīsies 2636 audzēkņi - tā informē Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa.

... >>>
 Izglītība: Ar radošu konkursu aicina Jēkabpils skolēnus novērtēt ūdens nozīmi ikdienā (0)  29.08.2017

Šodien veikalu plaukti ir pilni ar krāsainām un saldām limonādēm ar lielu cukura daudzumu, kuras vilina ne vienu vien mazo, izslāpušo cilvēku. Arī lielos.

... >>>
 Izglītība: Mākslas skolā Jēkabpilī konkursa kārtībā notiks audzēkņu uzņemšana (0)  24.08.2017

25.augustā plkst.17.00 Jēkabpils Mākslas skolā Dambja ielā 19, Jēkabpilī konkursa kārtībā notiks 8-10. g.v. audzēkņu uzņemšana 1.klasē 2017./2018.m.g., kā arī vecāku bērnu uzņemšana uz vakanto vietu.

... >>>
 Izglītība: Valdība atbalsta vienotas izglītības kvalitātes monitoringa sistēmas izveidi (0)  23.08.2017

22. augustā valdība apstiprināja Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātos noteikumus par ES fondu investīciju nosacījumiem vienotas  izglītības kvalitātes monitoringa sistēmas izveidei.

... >>>
 Izglītība: Jaunā pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas sistēma paaugstinās skolu autonomiju un atbildību par izglītības kvalitāti (0)  22.08.2017

22.augustā valdība atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātojauno pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas organizēšanas kārtību. Tajā kā svarīgākais pedagoga darba kvalitātes novērtējuma kritērijs izvirzīts pedagoga ikdienas darbs mācību stundā, sadarbības prasmes un skolotāja atbalsts skolēnu spēju attīstībā un virzībā.

... >>>
 Izglītība: A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina bērnus uz noklausīšanos (0)  13.08.2017

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina Jēkabpils pilsētas un apkārtējo novadu bērnus no 6 līdz 10 gadu vecumam uz noklausīšanos šī gada 24.augustā plkst. 17.00 – 19.00.

... >>>
 Izglītība: Studiju kredīta dzēšana no valsts budžeta līdzekļiem stimulē topošos speciālistus izvēlēties sabiedrības interesēm atbilstošas studiju jomas (0)  08.08.2017

8.augustā valdība apstiprināja profesiju sarakstu un speciālistu skaitu, kuriem no valsts budžeta līdzekļiem uzsāks dzēst studiju un studējošā kredītu. 

... >>>
 Izglītība: Pilnveido pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas sistēmu (0)  27.07.2017

Šodien, 2017.gada 27.jūlijā, Saeima otrajā, galīgajā  lasījumā, atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātos grozījumus Izglītības likumā, kas pilnveido pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas sistēmu.

... >>>
 Izglītība: Ar grozījumiem normatīvajos aktos pilnveido jauno pedagogu darba samaksas modeli (0)  25.07.2017

Lai izvērtētu jaunopedagogu darba samaksas modeli, 2016./2017.mācību gada laikā Izglītības un zinātnes ministrija analizēja Valsts izglītības informācijas sistēmā (VIIS) apstiprinātās pedagogu tarifikācijas un pašvaldību iesniegtos pārskatus par finansējuma izlietojumu, un veica finanšu analīzi. Rezultātā ministrija izstrādājusi grozījumus vairākos Ministru kabineta noteikumos.

... >>>
 Izglītība: Jauniešus aicina ķerties pie biznesa (0)  22.07.2017

Lai īstenotu savas biznesa ieceres, ikviens 18 līdz 40 gadus vecs jaunietis aicināts pieteikties Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) pasākumam “Laukiem būt!”, kura ietvaros plānota informatīvā diena, mācības un noslēdzošs biznesa ideju konkurss.

... >>>
 Izglītība: Bez maksas un pirmo reizi Latvijā iespēja apgūt mākslas vēstneša prasmes (0)  22.07.2017

20 absolventiem nodrošinās darba iespēju  izstādēs

... >>>
 Izglītība: Vairāk nekā 5000 bērni Latvijā izglītoti par satiksmes drošību (0)  02.06.2017

Noslēgusies sociālā kampaņa „Apstājies. Paskaties. Pamāj.”

... >>>
 Izglītība: Jēkabpilieši gūst panākumus ZZ Čempionātā (0)  01.06.2017

Jau trešo gadu Jūrmalā ZZ Festivālā ar Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa dalību, kurš skolēniem novēlēja būt saliedētiem un mērķtiecīgiem, kā arī uztaisīja tradicionālo selfiju, norisinājās Zelta Zivtiņas Čempionāta fināls.

... >>>
 Izglītība: Skolās, kuras atrodas lielceļu tuvumā, tostarp, Jēkabpils un Līvānu, notiks nodarbības par satiksmes drošību (0)  24.05.2017

Latvijā ir daudzas pilsētas, kurās mācību iestādes atrodas lielo maģistrālo ceļu tiešā tuvumā,  un ko autopārvadātāji izmanto tranzītam. Skolēniem ik dienu nākas šķērsot šos augstas intensitātes satiksmes lielceļus.

... >>>
 Izglītība: Salas un Viesītes skolēni iekļuvuši konkursa “Fizmix Eksperiments” finālā (0)  27.04.2017

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” fināls jau 3. maijā. Tajā par uzvaru un galveno balvu – ceļazīmi uz aizraujošu vasaras nometni – cīnīsies Zemgales reģiona spēcīgākās komandas, kuras sevi jau pierādījušas atlases kārtā.

... >>>
 Izglītība: “Izzini sevi un sāc karjeru kopā ar SIVA!” (0)  18.04.2017

Sociālās integrācijas valsts aģentūras Koledža un Jūrmalas profesionālā vidusskola aicina uz Atvērto durvju dienu

... >>>
 Izglītība: Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centrs piedāvā (0)  09.04.2017

„Dokumentu pārvaldība”
Dārza veidošanas pamati
„Fotografēšanas prasmju pilnveidošana”

... >>>
 Izglītība: Lieldienu darbnīcas Bērnu un jauniešu centrā “Pavasara Jampadracis!” (0)  04.04.2017

6.aprīlī no plkst.15.00 līdz 18.00 Jēkabpils rajona bērnu un jauniešu centrs aicina uz “Pavasara Jampadraci!”

... >>>
 Izglītība: Rimi skolu konkursam Gardēžu klase pieteikušās 269 klases no visas Latvijas (0)  04.04.2017

Salas vidusskolas 6.klase iekļuvusi konkursa Gardēžu klase pirmās sezonas pusfinālā

... >>>
 Izglītība: Šadurskis: Augstskolu apvienošanas rezultātā ieguvēji ir studenti, topošie skolotāji un nākotnes izglītības kvalitāte (0)  28.03.2017

Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) pievienošanas Latvijas Universitātei (LU) un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijai (JVLMA) visiem RPIVA studējošajiem tiks nodrošināta studiju procesa nepārtrauktība, kā arī nemainīgi studiju finansēšanas nosacījumi visu studiju laiku – to paredz IZM sagatavotais rīkojuma projekts, kurš šodien, 28. martā, apstiprināts valdībā.

... >>>
 Izglītība: Diāna Zande: Ja gribat, lai ģimene ir laimīga, ļaujat vīrietim piedalīties bērna audzināšanā (0)  28.03.2017

Pagājušajā nedēļas nogalē, 24. martā, Jēkabpilī viesojās psiholoģijas zinātņu doktore, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu mamma Diāna Zande, uzstājoties ar lekcijām „Augošai Latvijai vecāku skola” ietvaros vairāk nekā 90 vecākiem un citiem interesentiem.

... >>>
 Izglītība: Jēkabpils Agrobiznesa koledžas 90 gadu jubilejas salidojums (0)  21.03.2017

2017.gada 8. aprīlī Jēkabpils Agrobiznesa koledža svinēs skaistu jubileju. Šajā dienā mīļi gaidīsim absolventus,  bijušos un tagadējos skolotājus, darbiniekus un draugus koledžā Jēkabpilī, Pasta ielā 1  un svinīgajā pasākumā Jēkabpils Tautas namā.

... >>>
 Izglītība: Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiek īstenota “Fastrackids” programma (0)  16.03.2017

No 2016.gada novembra  Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiek īstenota jauna, mūsdienīga pirmsskolas izglītības programma-pilotprojekts „FasTrack® Fundamentals”. Programma paredzēta 3-8 gadus veciem bērniem, tā ļauj izklaidējošā un interaktīvā veidā mācīt bērnam nepieciešamās prasmes, lai gūtu panākumus 21. gadsimtā.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom