Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     353
             Vakar:      546
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Policijas ziņas: Raiņa un Aspazijas vasarnīcā nozagti vērtīgi eksponāti; Valsts policija aicina atpazīt aizdomās turēto (0)  22.06.2017

Vakar Raiņa un Aspazijas vasarnīcā tika nozagti muzeja eksponāti – tintnīca, spalvaskāts un rakstāmmašīna. Nozagta priekšmetu aptuvenā vērtība ir apmēram 14 000 eiro.

... >>>
 Policijas ziņas: Svētkos policijas darbinieki veiks pastiprinātu ceļu satiksmes uzraudzību, policija veiks arī preventīvus pasākumus (0)  22.06.2017

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un ceļu satiksmes drošību, kā arī nepieļautu ceļu satiksmes negadījumos cietušo skaita palielināšanos Līgo svētku laikā,  no 22.jūnija līdz 26.jūnijam policijas darbinieki veiks pastiprinātu ceļu satiksmes drošības un sabiedriskās kārtības uzraudzību.

... >>>
 Policijas ziņas: Nedēļas bilance: izņemtas 6 tonnas nelegālā alkohola, 110 tūkstoši cigarešu un aizvērtas 2 nelikumīgas alkohola ražotnes (0)  22.06.2017

Valsts policija mērķtiecīga darba rezultātā vairākās vietās Latvijā pagājušajā nedēļas izskaņā vien izņēmusi ievērojamu skaitu nelegālo akcizēto preču. Kopumā šajās dienās likumsargi izņēmuši teju 6 tonnas alkoholiskā dzēriena, kuru izcelsmi skaidros ekspertīzēs un 110 tūkstošus cigarešu bez Latvijas akcīzes markām. Tāpat Pierīgā aizvērtas divas nelikumīgas alkohola ražotnes.

... >>>
 Policijas ziņas: Rēzeknes policija meklē (0)  20.06.2017

VP Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Kasparu Naumovu, dzimušu 1985.gadā, kurš 2017.gada 23.aprīlī ar automašīnu BMW 316 (valsts numurs FF1884) izbrauca no Viļānu novada, Viļānu pagasta, Lagoni, „Graudiņi”, un plānoja braukt uz darbu Jēkabpilī. Līdz šim brīdim Kaspara atrašanās vieta nav zināma.

... >>>
 Policijas ziņas: Ar automašīnu JAGUAR uzbrauc šķērslim (0)  09.06.2017

9.jūnijā īsi pēc pusnakts Jēkabpilī, Rīgas un Kurzemes ielas krustojumā, kāds autovadītājs ar automašīnu JAGUAR uzbrauca šķērslim, ceļa zīmei,  un aizbrauca prom, par to neziņojot policijai.

... >>>
 Policijas ziņas: Gārsenes pagastā notika traģisks ceļu satiksmes negadījums, kurā bojā gāja divi vīrieši (0)  08.06.2017

7.jūnijā Aknīstes novada Gārsenes pagastā notika traģisks ceļu satikmes negadījums, kurā dzīvību zaudēja divi vīrieši.

... >>>
 Policijas ziņas: Salaspils novadā par virkni zāles pļaušanas traktoru zādzībām aizturēti divi vīrieši; policija aicina tehniku glabāt drošā vietā (0)  06.06.2017

Veicot virkni operatīvo pasākumu, Valsts policija aizturējusi divu vīriešu grupu, kura tiek turēta aizdomās par virkni zāles pļaušanas traktoru zādzībām Salaspils novada privātmāju teritorijā.

... >>>
 Policijas ziņas: Skolēn, meklē darbu vasarai uzmanīgi: par nepilngadīgu darba meklētāju pavešanu netiklībā aizturēts vīrietis (0)  01.06.2017

Pirmdien, 29. maijā, Valsts policija Rīgā aizturēja vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par vairāku nepilngadīgu meiteņu pavešanu netiklībā. Šīs skolnieces vīrietis atradis darba sludinājumos kā darba meklētājas, un piedāvājis iespēju piedalīties apmaksātās fotosesijās. Rezultātā meitenes nav ieguvušas ilgi gaidīto darbu, bet viņas iesaistītas intīma rakstura sarakstēs. Pamatojoties uz citu neveiksmīgo pieredzi, policija aicina skolēnus un viņu vecākus ņemt vērā ieteikumus, kā meklēt darbu vasarai droši.

... >>>
 Policijas ziņas: Valsts policija aicina uzmanīties no personām, kuras ar suģestijas un hipnozes palīdzību izvilina naudu (0)  29.05.2017

Valsts policija šobrīd pārbauda informāciju par sievieti, kura Rīgas centrā, iespējams, no iedzīvotājiem ar suģestijas un hipnozes palīdzību izvilina naudu. Policisti aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un neticēt svešiniekiem, kuri ar maģijas palīdzību sola novērst it kā draudošas nelaimes. Tāpat tiek aicināts atsaukties ikviens, kurš ir cietis no šāda veida noziegumiem. Informēt policiju iespējams vēršoties tuvākajā iecirknī vai zvanot pa tālruni 67086265, 67086200 vai 110.

... >>>
 Policijas ziņas: Valsts policija atgādina – izbaudot patīkamos laikapstākļus, neaizmirsti par drošību uz ceļa! (0)  18.05.2017

Vasara ir tepat aiz stūra un siltais laiks mūs lutina arvien vairāk, līdz ar to uz ielām parādās vairāk velosipēdistu, skrituļslidotāju, motorolleru vadītāju, kā arī jaunāko satiksmes dalībnieku - gājēju, kuri izbauda silto laiku, dodoties uz skolu, mājām vai rotaļājoties ārā. Ņemot vērā, ka satiksmes plūsma paliek intensīvāka, arī negadījumu, kuros cieš gājēji vai velosipēdisti, kā arī gados jauni mopēdu un motorolleru vadītāji, paliek arvien vairāk.

... >>>
 Policijas ziņas: Par 35 000 eiro piesavināšanos Valsts policija aiztur uzņēmuma grāmatvedi (0)  12.05.2017

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) 2. maijā aizturēja grāmatvedi, kura tiek turēta aizdomās par aptuveni 35 000 eiro piesavināšanos no savas darba vietas. Sieviete konkrētajā uzņēmumā strādājusi 10 gadu. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par naudas piesavināšanos lielā apmērā.

... >>>
 Policijas ziņas: Aiztur plaša vēriena zagtu auto detaļu un automašīnu zagļus (0)  09.05.2017

Valsts policija aizdomās par automašīnu zādzībām un zagto automašīnu detaļu tirdzniecību 20. aprīlī aizturēja divas personas. Kratīšanas laikā kādā autoservisā Zolitūdes ielā atrasts un atsavināts ievērojams skaits zagtu automašīnu detaļu.

... >>>
 Policijas ziņas: Visbiežāk zagļi iekļūst svešos mājokļos neaizslēgtu durvju dēļ (0)  03.05.2017

Tuvojoties svētku dienām, kad daudzi uz ilgāku laiku dosies atpūsties ārpus savas dzīvesvietas, Valsts policija aicina iedzīvotājus pievērst papildu uzmanību savu mājokļu drošībai. Statistika rāda, ka visbiežāk zagļi brīvi iekļūst mājokļos, jo iedzīvotāji nav aizslēguši ārdurvis vai atstājuši logus vēdināšanas režīmā.

... >>>
 Policijas ziņas: Par pasta nodaļas bruņotu aplaupīšanu aizturēts vīrietis (0)  02.05.2017

Valsts policija aizdomās par trīs bruņotām laupīšanām aizturējusi 1979. gadā dzimušu vīrieti. Likumsargu rīcībā esošā informācija liecina, ka šī persona aprīlī, iespējams, aplaupījusi divus lombardus, kā arī pasta nodaļu.

... >>>
 Policijas ziņas: Ātruma kontroles maratona laikā fiksēts ievērojami mazāks skaits pārkāpēju nekā pērn (0)  20.04.2017

Ātruma kontroles maratona laikā policisti novēroja, ka transportlīdzekļu vadītāji pārsvarā brauc prātīgi, līdz ar to arī satiksme bija lēnāka un mierīgāka nekā ikdienā. Šogad akcijas laikā uz ceļiem fiksēto ātruma pārkāpumu skaits salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir ievērojami mazāks. Ja pagājušajā gadā tie bija 709, tad šogad fiksēti 430 ātrumpārkāpēji.

... >>>
 Policijas ziņas: Ātruma maratona laikā Zemgales reģionā 95 autovadītāji pārkāpuši atļauto braukšanas ātrumu (0)  20.04.2017

Vakar visā valsts teritorijā ceļu policija pievērsa pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma pārkāpējiem. Jau no pulksten 6.00 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis, tostarp arī Latvija, jau trešo gadu pēc kārtas piedalījās 24 stundu ātruma kontroles maratonā, kura laikā ceļu policisti īpaši intensīvi kontrolēja atļautā braukšanas ātruma ievērošanu.

... >>>
 Policijas ziņas: No pašvaldības uzņēmuma izkrāpti teju 150 tūkstoši; aizdomās tiek turētas divpadsmit fiktīvi nodarbinātas personas (0)  19.04.2017

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par iespējamu vairāku darbinieku fiktīvu nodarbināšanu pašvaldības uzņēmumā SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”, kuras laikā personas saņēmušas darba samaksu par faktiski neveiktiem amata pienākumiem.

... >>>
 Policijas ziņas: Jau trešo gadu Valsts policija piedalīsies ātruma kontroles maratonā (0)  18.04.2017

Rīt, 19.aprīlī visā valsts teritorijā ceļu policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma pārkāpējiem.

... >>>
 Policijas ziņas: Iepērkoties internetā pievērsiet uzmanību pirkuma drošībai (0)  12.04.2017

Pēdējā laikā Valsts policija saņem arvien vairāk iesniegumu no personām, kuras, vēloties iegādāties vai pārdot preci internetā, kļuvušas par krāpšanas upuriem.  Krāpšanas bieži vien saistītas ar grāmatu, telefonu un portatīvo datoru, kā arī citu sadzīves preču tirdzniecību.

... >>>
 Policijas ziņas: Valsts policija aicina nodrošināties pret velosipēda zādzību (0)  11.04.2017

Iestājoties velobraukšanai piemērotiem laika apstākļiem un sākoties aktīvai velosezonai, aktivizējas arī velosipēdu zagļi, kuri izmanto iespēju nozagt velosipēdus, kas ir nepieslēgti vai pieslēgti ar sliktas kvalitātes saslēdzējiem. Tādēļ Valsts policija aicina pievērst uzmanību velosipēdu zādzībām un veidiem, kā tās novērst.

... >>>
 Policijas ziņas: Prokuratūrai nodota lieta pret bijušo maksātnespējas administratori par piesavināšanos lielā apmērā (0)  05.04.2017

Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu un ierosinājusi prokuratūrai uzsākt kriminālvajāšanu pret kādu personu, bijušo maksātnespējas administratori. Šī persona tiek turēta aizdomās par to, ka, pildot maksātnespējas administratores pienākumus, piesavinājusies naudu vairāk nekā 300 tūkstošu eiro apmērā.

... >>>
 Policijas ziņas: Lauksaimniecības jomā uzdarbojas krāpnieki, kuri piedāvā neesošu preci; lauksaimniekiem radītie zaudējumi – vismaz 43 000 eiro (0)  05.04.2017

Pēdējā gada laikā Valsts policijā vērsušās vairākas personas, kuras, vēloties iegādāties lauksaimniecības tehniku, kļuvušas par krāpšanas upuriem.

... >>>
 Policijas ziņas: Valsts policija lūdz palīdzību bezvēsts pazudušās Agritas Rutkovskas meklēšanā (0)  18.03.2017

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Agritu Rutkovsku, dzimušu 2000.gadā, kura šī gada 5.martā no Jēkabpils aizbrauca uz Rīgu un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma.

... >>>
 Policijas ziņas: Aizdomās par laupīšanas izdarīšanu Līvānos aiztur vīrieti (0)  13.03.2017

Šī gada 10.martā ap plkst. 12:30 Valsts policija saņēma informāciju, ka Līvānu novada Rožupes pagasta veikalā kāds vīrietis ar galvā uzvilktu masku, piedraudot pārdevējai ar nazi, no veikala kases aparāta nolaupīja tajā esošo naudu. Par laupīšanas faktu tika ierosināts kriminālprocess, un likumsargi uzsāka ļaundara meklēšanas pasākumus.

... >>>
 Policijas ziņas: Aizdomās par sutenerismu aiztur divas personas (0)  01.03.2017

Valsts policija aizturējusi personu grupu, kura ilgstošā laika periodā nodarbojusies ar sutenerismu, prostitūcijā iesaistot vismaz piecas sievietes. Jaunākā prostitūcijā nodarbinātā sieviete vēl nav sasniegusi 18 gadu vecumu. Pēdējo piecu gadu laikā par sutenerismu Valsts policija aizturējusi 183 personas.

... >>>
 Policijas ziņas: Vai mēs zinām kā jūtas mūsu bērni? (0)  27.02.2017

Valsts policija pārbaudījusi informāciju par pusaudžu spēlēm sociālajos tīklos, tajā skaitā par tā saucamo spēli “zilais valis” un konstatējusi, ka vecākiem nav pamata bažām par to, ka kādas trešās personas tās organizētu ar mērķi pamudināt jauniešus nodarīt sev miesas bojājumus.

... >>>
 Policijas ziņas: Realizējot vērtslietu viltojumus, vīrieši apkrāpuši vairākus uzņēmumus (0)  20.02.2017

Valsts policija aizturējusi divas personas, kuras iespējams veikušas krāpnieciskas darbības, vairāku gadu garumā realizējot zelta un platīna investīciju atdarinājumus dažādos vērtslietu uzpirkšanas punktos Rīgā.

... >>>
 Policijas ziņas: Solot sagādāt nelegālu transportlīdzekļa vadītāja apliecību, izkrāpj 850 eiro (0)  15.02.2017

Pagājušajā nedēļā Valsts policija Rīgas Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) nodaļā, aizturēja kādu vīrieti, kurš, solot nelegāli sagādāt motocikla vadītāja apliecību, 1969.gadā dzimušam vīrietim izkrāpa 850 eiro. Valsts policija un CSDD atgādina, ka šādi darījumi ir pretlikumīgi un nekādā gadījumā neiesaka tajos iesaistīties, jo gan šādu dokumentu tirdzniecība, gan izmantošana ir krimināli sodāma.

... >>>
 Policijas ziņas: Ja vēlies kļūt par policistu, nāc uz iepazīsti šo darbu Ēnu dienā! (0)  09.02.2017

Ja tevi interesē policista profesija un vēlies uzzināt, kā policisti atklāj noziegumus un aiztur ļaundarus, kā arī rūpējas par iedzīvotāju drošību, esi laipni aicināts piedalīties Ēnu dienā šī gada 15.februārī.

... >>>
 Policijas ziņas: Par ēku fasāžu bojāšanu uzsākti vairāki kriminālprocesi (0)  26.01.2017

policija veic rūpīgu izmeklēšanu un pārbauda vairāku personu saistību ar šiem gadījumiem

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom