Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     359
             Vakar:      504
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Radušās šaubas, vai pašvaldība spēs “pavilkt” sporta halles būvniecību >>>

Svinīga Bebru ielas mikrorajona atklāšana netiek plānota >>>

Jēkabpilī augstāko izglītību iespējams iegūt četrās skolās >>>

Par Gārseni senāk un tagad >>>

Bērnu un jauniešu centrā jaunieši mācās un apgūst dažādas kompetences! >>>

Rūpes par apkures sistēmu - ilgs mūžs visiem ballītes dalībniekiem >>>

 Sabiedrība: Jēkabpilī notiks diskusija jauniešiem “Es. Es esmu. Es esmu Latvija un Eiropa.” (0)  19.10.2017

2017. gada 31. oktobrī Jēkabpils 2.vidusskolā pulcēsies 100 Jēkabpils un tuvāko skolu 10., 11.klases jaunieši, lai runātu par sevi un mums – Es. Es esmu. Es esmu Latvija un Eiropa. Diskusiju vadīs multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis, “Eiropas Kustība Latvijā” prezidents Andris Gobiņš un padomniece Liene Valdmane.

... >>>
 Sabiedrība: Latvijas Pasts aicina nosaukt labāko katra reģiona 2017.gada pastnieku un pasta (0)  17.10.2017
Latvijas Pasts sācis gadskārtējo konkursu Mans Pastnieks, lai jau septīto reizi katrā Latvijas reģionā noteiktu un godinātu to pastnieku un pasta nodaļas operatoru, kuru klienti atzinuši par uzticamāko, izpalīdzīgāko un zinošāko.
... >>>
 Sabiedrība: Rudens brīvlaikā Krustpils pilī notiks radošās darbnīcas skolēniem (0)  17.10.2017

No 23. līdz 27. oktobrim Krustpils pilī norisināsies radošās darbnīcas sākumskolas vecuma bērniem.

... >>>
 Sabiedrība: 17.oktobrī atzīmējam Starptautisko nabadzības izskaušanas dienu (0)  17.10.2017

Starptautiskā nabadzības izskaušanas diena ir veltīta aicinājumam uz solidāru darbību nabadzības izskaušanai. Tās pirmsākumi meklējami 1987. gada 17. oktobrī Parīzē.

... >>>
 Sabiedrība: Šonedēļ populārākie vārdi – Elīna un Rolands (0)  16.10.2017

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Elīna (8001), savukārt no vīriešu vārdiem – Rolands (4193).

... >>>
 Sabiedrība: CSDD nodod autoskolām nerakstītos ceļu satiksmes likumus (0)  16.10.2017

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina autoskolas apmācības procesā izmantot interneta vietnē www.nerakstitie.lv pieejamos 15 nerakstītos ceļu satiksmes likumus, kuri tapuši kampaņas “Par labām attiecībām” gaitā.

... >>>
 Sabiedrība: Sūtījumu ātrākai saņemšanai Rīgas, Pierīgas, Jelgavas un Jēkabpils noslogotākajās pasta nodaļās izveidotas ātrās kases (0)  16.10.2017

Lai nodrošinātu klientu efektīvāku apkalpošanu un pasta pakalpojumu operatīvāku noformēšanu, Latvijas Pasts no 2017.gada oktobra paplašinājis to pasta nodaļu skaitu, kur piesaistīti papildu darbinieki bezmaksas sūtījumu izsniegšanai un izveidotas ātrās kases, kas darbojas katru darbdienu divas stundas noslogotākajā klientu apkalpošanas periodā. Patlaban ātrās kases izveidotas kopumā 18 Rīgas, Pierīgas, Jelgavas un Jēkabpils pasta nodaļās.

... >>>
 Sabiedrība: Jaunākais pētījums par Latvijas mazākumtautību līdzdalību apliecina – īstenotā sabiedrības integrācijas politika nesusi pozitīvus rezultātus (0)  14.10.2017

2017.gada aprīlī – augustā veiktā pētījuma “Mazākumtautību līdzdalība demokrātiskajos procesos Latvijā” rezultāti apliecina, ka īstenotā sabiedrības integrācijas politika ir nesusi pozitīvus rezultātus: ievērojami palielinājusies mazākumtautību pārstāvju piederība Latvijas valstij un lepnums par Latviju, latviešu valodas lietošana, būtiski samazinājies cilvēku skaits, kuri izjūt nostaļģiju pēc Padomju laikiem, mazinās mazākumtautību pārstāvju vēlme aizbraukt no Latvijas ,” vērtē Kultūras ministrijas (KM) valsts sekretāra vietniece Inita Pauloviča.

... >>>
 Sabiedrība: Sociālajā kampaņā aicina ģimenes kvalitatīvi pavadīt laiku kopā (0)  13.10.2017

Pēc radošās aģentūras TBWA Latvija un komunikācijas aģentūras MRS grupa iniciatīvas sadarbībā ar Latvijas vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv uzsākta sociālā kampaņa “Esi man blakus”. 

... >>>
 Sabiedrība: Izsludina gadskārtējo makulatūras vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. (0)  12.10.2017

Īstenojot vides izglītības programmu Latvijas mācību iestādēs, “Zaļā josta” izsludina gadskārtējo makulatūras vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. Tā ietvaros skolu un pirmsskolas vecuma bērni tiks ne tikai praktiski iesaistīti nevajadzīgo papīru nogādē pārstrādei, bet arī ar dažādu izglītojošu aktivitāšu palīdzību mācīti mazināt pašu radīto atkritumu apjomu un rūpēties par vidi.

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpiliete ziedo 60 pašadītus zeķu pārus (0)  09.10.2017

Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” saņēma ziņu, ka Jēkabpils iedzīvotāja Māra Zujeva labprāt ziedotu pašadītas vilnas zeķes labdarībai – pansionātu iemītniekiem, jaundzimušajiem, bērniem, sievietēm.

... >>>
 Sabiedrība: Uzsāk labdarības akciju - Dod bērnam iespēju, lai palīdzētu ārkārtas situācijās! (0)  06.10.2017

Ik gadu Bērnu slimnīcas fonds palīdz Bērnu slimnīcas pacientiem saņemt neatliekamu palīdzību ārvalstīs, jo viņu veselībai nepieciešamās medicīniskās manipulācijas Latvijā netiek veiktas. Lai palīdzētu un nodrošinātu, ka visi bērni, kuri nonākuši ārkārtas situācijā, var saņemt atbalstu, uzņēmums InCREDIT GROUP ir uzsācis labdarības akciju Dod bērnam iespēju!.

... >>>
 Sabiedrība: Akcija „Pasaki PALDIES!” viesosies Kuldīgā (0)  05.10.2017

Sestdien, 7.oktobrī, Kuldīgā ar bagātīgu tirdziņu, gardiem ēdieniem un dzērieniem, dziesmām, dejām un citām izklaidēm ikvienu apmeklētāju sagaidīs nozīmīgākais rudens pasākums – astotais Hercoga Jēkaba gadatirgus.

... >>>
 Sabiedrība: Savākti jau vairāk nekā 4 000 paraksti pret sešgadnieku sūtīšanu skolā (0)  05.10.2017

Pagājušajā nedēļā Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) publiskoja plānotās izglītības reformas saturu, kuras ietvaros paredzēta arī obligāta skolas gaitu uzsākšana no sešu gadu vecuma.

... >>>
 Sabiedrība: Aicinām brīvprātīgi iesaistīties savas pašvaldības veidošanā! (0)  04.10.2017

Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” informē, ka vietnē www.brivpratigie.lv var pieteikties jaunai brīvprātīgā darba misijai Jēkabpilī un apkārtējos novados. Misijas nosaukums ir “Gribu būt deputāts!”

... >>>
 Sabiedrība: Senioru centrā “Kopā būt” apskatāma rudens velšu izstāde (0)  03.10.2017

Pagājušajā nedēļā seniori tika aicināti izpausties radoši – vērot un pamanīt dabā atrodamās lietas, šķietami nepielietojamas, bet no otras puses – pat mākslas darba vērtas. Tā tapa rudens velšu izstāde “Rudens kā rudens”.

... >>>
 Sabiedrība: Nodibināta biedrība priekšlaikus dzimušo bērnu vecākiem (0)  01.10.2017

Katrs desmitais bērniņš ir priekšlaikus dzimis. Kāds atsteidzas dažas nedēļas ātrāk, cits ierodas šai pasaulē 2 un pat 3 mēnešus pirms laika. Rūpēties par bērniņu, kurš mēdz būt vien cukurpaciņas lielumā, ir liels izaicinājums.

... >>>
 Sabiedrība: Kam pircēji pievērš uzmanību uz produktu etiķetēm (0)  01.10.2017

Uz produktu etiķetēm pircēji pievērš uzmanību E-vielu, sāls un tauku daudzumam

... >>>
 Sabiedrība: Biedrības „Es redzu” aktīvists Georgs Bārda tika nominēts Starptautiskajai Bērnu miera balvai (0)  30.09.2017

Starptautiskajam konkursam par bērniem, kuri cīnās par savām un citu bērnu tiesībām “Bērnu miera balva 2017” (International Chidren’s Peace Prize 2017) nominēts arī Latvijas pārstāvis, Vaivaru pamatskolas bijušais audzēknis – Georgs Tadejs Bārda, kas ir neredzīgs kopš 5 gadu vecuma. 

... >>>
 Sabiedrība: Darbinieku vidū pieaug tendence apvienot komandējumus ar atpūtu (0)  30.09.2017

Strādājot starptautiskā uzņēmumā vai attīstot biznesu ārzemēs, klātesamība ir ļoti būtiska, tādēļ nereti nākas doties biznesa braucienos uz ārzemēm.

... >>>
 Sabiedrība: Aicinām piedalīties aptaujā “Palīdzēsim deputātiem sastādīt budžetu!” (0)  29.09.2017

Turpinot Jēkabpils NVO resursu centra īstenoto projektu “Pilsoniskās sabiedrības stiprināšana Vidusdaugavas reģiona nevalstiskajās organizācijās ”, tiek veikta aptauja “Palīdzēsim deputātiem sastādīt budžetu!”.

... >>>
 Sabiedrība: Lielākā daļa iedzīvotāju Skolotāju dienas svinībām tērēs līdz 10 eiro (0)  29.09.2017

Lielākā daļa jeb 79% Latvijas iedzīvotāju Skolotāju dienas svinībām tērēs līdz 10 eiro, vēl 11% plānojuši svētkiem atvēlēt līdz 15%, bet vēl 10% - vairāk nekā 16 eiro, liecina “Maxima Latvija” veiktā aptauja.

... >>>
 Sabiedrība: Šonedēļ populārākie vārdi – Sergejs un Svetlana (0)  27.09.2017

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Sergejs (21643), savukārt no sieviešu vārdiem – Svetlana (18441).

... >>>
 Sabiedrība: Bauska, Daugavpils un Jēkabpils kļūst par 2017.gada Latvijas spēcīgākajām pilsētām (0)  26.09.2017

Līdz ar Daugavpils posmu 24.septembrī noslēdzās šīs vasaras sacensības svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu "Latvijas spēcīgākā pilsēta 2017".

... >>>
 Sabiedrība: Uzsāk cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem – izlietotām baterijām (0)  26.09.2017

Lai sekmētu sabiedrības iesaisti videi kaitīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, “Zaļā josta” uzsāk izlietoto bateriju vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. Konkursā aicinātas iesaistīties mācību iestādes, ar kuru audzēkņu starpniecību ikdienas atkritumu šķirošanas kultūru un cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem plānots izvērst visas valsts mērogā.

... >>>
 Sabiedrība: 72% pirms došanās uz kaimiņvalstīm ceļojumu apdrošināšanu neiegādājas (0)  23.09.2017

Apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) septembra sākumā veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka 72% respondentu, dodoties uzkaimiņvalstīm, ceļojumu apdrošināšanu nebija iegādājušies.

... >>>
 Sabiedrība: Ar vilcienu par puscenu uz muzeju (0)  20.09.2017

Ņemot vērā pozitīvo pieredzi un interesi, AS „Pasažieru vilciens” arī šajā mācību gadā turpina sadarbību ar AS „Latvenergo” un skolēnu grupām piešķir 50% atlaidi vilciena pilnas cenas vienreizējai biļetei (turp vai turp-atpakaļ) uz Enerģētikas muzeju Ķegumā un Energoefektivitātes centru Majoros.

... >>>
 Sabiedrība: Šonedēļ populārākie vārdi – Māris un Elita (0)  19.09.2017

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Māris (12879), savukārt no sieviešu vārdiem – Elita (2382).

... >>>
 Sabiedrība: Tiesībsarga birojs rīko NVO konkursu "Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam" (0)  14.09.2017

Tiesībsarga birojs, izrādot valsts pateicību nevalstiskajām organizācijām (NVO), jau trešo gadu rīko NVO konkursu "Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam".

... >>>
 Sabiedrība: Tētu akcijas laikā sniegtas vairāk nekā 100 konsultācijas (0)  13.09.2017

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 rīkotās akcijas “Uzticības tālrunis tēviem” laikā apkalpoti 171 zvani, no kuriem 122 gadījumos sniegtas psiholoģiskās konsultācijas.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom