Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     174
             Vakar:      502
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Tendenciozs raksts publiskajā telpā – politiskas spēlītes? >>>

“Darbība būtu jāvērš uz to, lai pilsēta iegūst un iedzīvotājiem kļūst labāk un patīkamāk šeit dzīvot”. Intervija ar Jēkabpils domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini >>>

“Ja infrastruktūra nav pat bērnam saprotama – tā nav pareiza”. Norisinājies seminārs par velosatiksmi >>>

Sviesta cenas augušas visā Eiropā, ne tikai Latvijā >>>

Zīmju misēklis Palejas ielā >>>

 Sabiedrība: Uzsākts darbs pie projekta Vecums nav šķērslis, kas uzlabos pensionāru dzīves kvalitāti (0)  16.08.2017

Parakstot sadarbības līgumu starp Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), Latvijas Pensionāru federāciju, Igaunijas Pensionāru biedrību un Lietuvas Pensionāru savienību Bočiai, sācies darbs pie NordPlusAdult finansētā projekta Vecums nav šķērslis. Projekta mērķis ir celt pensionāru dzīves kvalitāti Baltijā, un tas norisināsies 2,5 gadu garumā.

... >>>
 Sabiedrība: Notiks akcija “Brīvprātīgais uz 1 dienu” (0)  15.08.2017

No 21. līdz 25. augustam sabiedriskā labuma biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” rīko akciju "Brīvprātīgais uz 1 dienu", kas pērn guva lielu atsaucību un atzinību.

... >>>
 Sabiedrība: Pēc vētras visvairāk atlīdzību piesaka par krusas bojātiem auto (0)  15.08.2017

Apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) aktuālā atlīdzību informācija liecina, ka lielākais pieteikumu skaits 53% par iepriekšējā nedēļas nogalē notikušās vētras postījumiem reģistrēts transporta apdrošināšanā, savukārt finansiāli apjomīgākie zaudējumi nodarīti īpašumam.

... >>>
 Sabiedrība: Šonedēļ populārākie vārdi – Oļegs un Liene (0)  14.08.2017

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Oļegs (9366), savukārt no sieviešu vārdiem – Liene (5204).

... >>>
 Sabiedrība: Latvijas iedzīvotāju atzīšanās: filmas mājās pārspēj kinoteātri (0)  12.08.2017

Divtik vairāk Latvijas iedzīvotāju jaunākās filmas labprātāk skatītos mājās uz liela TV ekrāna (62%), nevis kinoteātrī (26%), atklāts Samsung QLED TV veiktajā aptaujā. Lai gan nedaudz mazāk kā pie mums, arī Lietuvā (60%) un Igaunijā (56%) iedzīvotāju vidū populārāka ir filmu skatīšanās mājas čībās.

... >>>
 Sabiedrība: Projekts „Nepalikt vieniem klusumā” iekļuvis labāko sešiniekā (0)  10.08.2017

Labklājības nozares Eiropas Sociālā fonda projekts “Nepalikt vieniem klusumā” ir iekļuvis prestižā starptautiskā konkursa RegioStarsAwards finālā.

... >>>
 Sabiedrība: Dabas aizsardzības pārvalde aicina izzināt Latvijas dabu talkojot (0)  07.08.2017

Vasarai sliecoties uz rudens pusi, kad īpaši aizsargājamās dabas teritorijās, tostarp nacionālajos parkos, aktuāli irdabas vērtību saglabāšanas darbi, Dabas aizsardzības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina iesaistīties šo teritoriju sakopšanas, uzturēšanas un atjaunošanas talkās.

... >>>
 Sabiedrība: Aicina pieteikt dalību akcijā “BRĪVPRĀTĪGAIS UZ VIENU DIENU” (0)  03.08.2017

Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” aicina biedrības, pašvaldības uzņēmumus un iestādes PIETEIKT dalību AKCIJĀ “BRĪVPRĀTĪGAIS UZ VIENU DIENU”.
Aicinām pieteikties arī interesentus brīvprātīgajam darbam uz vienu dienu.

... >>>
 Sabiedrība: Darba devēji līdz 4.augustam vēl var pieteikties subsidēto darba vietu izveidei NVA filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jēkabpilī, Kuldīgā, Liepājā, Ogrē un Talsos (0)  01.08.2017

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jēkabpilī, Kuldīgā, Liepājā, Ogrē un Talsos līdz šī gada 4. augustam pieņem darba devēju pieteikumus subsidēto darba vietu izveidei.

... >>>
 Sabiedrība: Dievs ceļā mūs sauc... (0)  27.07.2017

No 7.augusta līdz 15. augustam Jēkabpils katoļu draudze rīko svētceļojumu uz Aglonu.

... >>>
 Sabiedrība: Tiesībsarga aptauja: Vai iestādes ievēro labu pārvaldību? (0)  21.07.2017

Vai valsts pārvaldes iestādes darbojas cilvēka un sabiedrības interesēs? Vai iestāžu darbinieki ir pieklājīgi un pretimnākoši?

... >>>
 Sabiedrība: Bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai Jēkabpils iedzīvotāji pusgada laikā saziedojuši vairāk nekā 800 eiro (0)  20.07.2017

Bērnu rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētajā labdarības akcijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, pusgada laikā pircēji „Maxima Latvija” veikalos Jēkabpilī saziedojuši 820,16 eiro.

... >>>
 Sabiedrība: Piedāvā pieteikties projektam un pavadīt 10 mēnešus Portugalē! (0)  18.07.2017

Piesakies un pavadi 10 mēnešus uz skaistas, vulkāniskas Portugāles salas Atlantijas okeānā!

... >>>
 Sabiedrība: Pilsētas svētkos aicina "Brīvprātīgo sajūtu laboratorija" (0)  06.07.2017

Aicinām sestdien, 8.jūlijā, no plkst.10.00 līdz 14.30 apmeklēt "Brīvprātīgo sajūtu laboratoriju" Vecpilsētas laukumā pie lūša strūklakas, iepretim Jēkabpils Tautas namam!

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils pilsētas svētkos 2017 piedalies kā brīvprātīgais! (0)  06.07.2017

Izmanto www.brivpratigie.lv un iesaisties Jēkabpils NVO resursu centra Brīvprātīgo  sajūtu laboratorijā, palīdzot vadīt spēles un dalīt balvas...

 

... >>>
 Sabiedrība: Medicīniskās palīdzības saņemšana ģimenes ārstu protesta laikā (0)  04.07.2017

Nacionālais veselības dienests (NVD) sniedz informāciju iedzīvotājiem par veselības aprūpes saņemšanas iespējām gadījumā, ja iedzīvotāja ģimenes ārsts piedalās akcijā un pakalpojumus nenodrošina. Ja nepieciešami ģimenes ārsta pakalpojumi, NVD aicina iedzīvotāju vispirms sazināties ar sava ģimenes ārsta praksi, lai noskaidrotu, vai ģimenes ārsts sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus pēc 3. jūlija plkst. 12:00.

... >>>
 Sabiedrība: Neformālā izglītība ne tikai attīsta personību, bet arī ļauj vieglāk atrast darb (0)  02.07.2017

Darbiniekam, kurš iesaistās neformālās izglītības aktivitātēs, ir lielāka pievienotā vērtība darba tirgū nekā tiem, kas ieguvuši tikai formālo izglītību, – par to pārliecināti 77% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju.

... >>>
 Sabiedrība: Svinīgā apbalvošanas ceremonijā noskaidroti konkursa „Maksimālisti” uzvarētāji. „Maxima” darbinieku simpātiju balvu iegūst ģimene no Jēkabpils (0)  30.06.2017

Šodien, 30. jūnijā, svinīgā apbalvošanas ceremonijā kinoteātrī „Citadele” pulcējās sapņu, vēlmju un vajadzību konkursa „Maksimālisti” dalībnieki, lai sveiktu konkursa iepriekšējo mēnešu uzvarētājus kategorijās „Indivīds”, „Ģimene” un „Kolektīvi”, uzzinātu konkursa pēdējā mēneša un „Grand Prix” balvas ieguvējus, kā arī „Maxima Latvija” darbinieku simpātijas balvas ieguvēju.

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils NVO resursu centra aktivitātes (0)  27.06.2017

Būs juridisko konsultāciju stunda
Aktīva dzīvesveida pēcpusdiena
Mācīsimies atveseļot savu ķermeni
Aicina uz kinoseansu

... >>>
 Sabiedrība: Vēl tikai 3 dienas līdz konkursa noslēgumam – balso par trīs pieteikumiem no Jēkabpils (0)  27.06.2017

Vēl tikai līdz 29. jūnijam turpinās interneta balsojums par konkursa „Maksimālisti” iesniegtajiem sapņu, vēlmju un vajadzību pieteikumiem– 35 no tiem cīnās par mēneša balvu, bet 76 pieteikumi par „Grand Prix”. To vidū ir arī trīs pieteikumi no Jēkabpils, kas šobrīd interneta balsojumā ir izvirzījušies priekšgalā un pretendē uz mēneša atbalstu un „Grand Prix”. Par pieteikumiem ir iespējams balsot mājaslapā www.maksimalisti.lv.

... >>>
 Sabiedrība: Noskaidroti loterijas “Spēks ģimenēm!” pieci uzvarētāji. Starp uzvarētājiem arī jēkabpiliete (0)  27.06.2017

Noslēgusies “Maxima Latvija” organizētā loterija “Spēks ģimenēm”, kurā uzvarējuši divi rīdzinieki – Nauris Petrovics un Jeļena Petenko, Elīna Kvitkova no Jēkabpils, Aļona Černavska no Carnikavas un Marina Lubgāne no Aizkraukles.

... >>>
 Sabiedrība: Noslēgusies pieteikšanās platību maksājumiem (0)  20.06.2017

Lauku atbalsta dienests informē, ka 2017.gadā ir noslēgusies pieteikšanās platību maksājumiem. Provizoriskie dati liecina, ka dienests ir saņēmis 60 103 pieteikumus platību maksājumu saņemšanai. Platību maksājumu saņemšanai varēja pieteikties līdz šā gada 22.maijam, bet ar kavējuma sankciju vēl līdz 15.jūnijam.

... >>>
 Sabiedrība: Maršrutā Jēkabpils - Jaunaglona - Preiļi tiks samazināts reisa izpildes laiks (0)  15.06.2017

Lai pasažieri ceļā pavadītu mazāk laika, no 19. jūnija maršruta Nr.7878 Jēkabpils-Jaunaglona-Preiļi autobuss no Jēkabpils autoostas turpmāk izbrauks 15 minūtes vēlāk - plkst.6.25, galamērķi sasniedzot ierastajā laikā.

... >>>
 Sabiedrība: Filmas “Mēs atgriezāmies” pirmizrāde Bez pagātnes nav nākotnes (0)  13.06.2017

14. jūnijā plkst. 14:00 Okupācijas muzejā (Raiņa bulvāris 7) tiks demonstrēta režisores Ingas Nesteres desmitā dokumentālā filma „Mēs atgriezāmies”. Ieeja uz filmas seansu bez maksas.

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils pensionārus uz tikšanos aicina Andris Siliņš (0)  12.06.2017

Pirmdien, 12. jūnijā pulksten 12.00 Jēkabpils NVO ēkas (Jaunā ielā 39i) zālē notiks tikšanās ar Latvijas Pensionāru federācijas valdes priekšsēdētāju Andri Siliņu. Uz tikšanos aicināti visi pensionāri!

... >>>
 Sabiedrība: Paziņoti uzņēmumi un uzņēmumu vadītāji ar labāko reputāciju (0)  09.06.2017

Aldara Alus muzeja telpās notika svinīgā Uzņēmumu reputācijas topa 2017 apbalvošanas ceremonija, kurā tika paziņoti uzņēmumi un uzņēmuma vadītāji ar augstāko reputāciju. Par uzņēmumu ar labāko reputāciju šogad atzīti Lāči, bet par vadītāju ar augstāko reputāciju – Normunds Skauģis. Savukārt laikraksta Dienas Bizness lasītāju simpātiju balvu saņēma Latvijas Mobilā telefona vadītājs Juris Binde.

... >>>
 Sabiedrība: Atklāj baznīcu no jauna (0)  02.06.2017

Jau ceturto gadu Baznīcu nakts aicina atklāt Latvijas baznīcas visā Latvijā. Šogad pavisam 190 baznīcās notikuma viesiem būs iespēja pavadīt skaistu, garīgi piepildītu vakaru.

Par tradīciju kļuvusī ikgadējā Vislatvijas Baznīcu nakts norisināsies 2. jūnijā no plkst. 17:50 līdz 23:30.

... >>>
 Sabiedrība: Tūkstošiem meiteņu Latvijā pieņem izaicinājumu 30 dienas svārkos (0)  02.06.2017

Vakar, 1. jūnijā, modes un izklaides centrā Rīga Plaza notika FlashMob, kura laikā sievietes publiski pārvilka bikses uz svārkiem. Ar šo amizanto izdarību aizsākās ikgadējais sievišķīgais izaicinājums 30 dienas svārkos. Pasākumā klātienē piedalījās ap 70 dāmu, bet kopumā akcijā iesaistījušās tūkstošiem sieviešu visā Latvijā.

... >>>
 Sabiedrība: Jau rīt solidaritātes gājiens vēža pacientu atbalstam “Ejam kopā, lai dzīvotu!” (0)  02.06.2017

Jau rīt, 3. jūnijā,kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” ietvaros,norisināsies solidaritātes gājiens vēža pacientu atbalstam “Ejam kopā, lai dzīvotu!”, kuru jau septīto gadu pēc kārtas organizē vēža pacienšu atbalsta biedrība “VITA” un Latvijas Basketbola savienība.  Pulcēšanās gājienam pie Brīvības pieminekļa Rīgā no plkst. 15.30.

... >>>
 Sabiedrība: Aicina Zemgales NVO Forums (0)  01.06.2017

15.un 16.jūnijā Koknesē, rančo "Randevū" norisināsies Zemgales NVO forums

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom