Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     73
             Vakar:      359
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Sabiedrība: Uzticības tālrunis 116111 iesaistās akcijā noziegumos cietušo bērnu un pusaudžu atbalstam (0)  22.02.2018

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 ceturtdien, 22. februārī, rīko informatīvo akciju, aicinot bērnus un pusaudžus, kas cietuši noziedzīgos nodarījumos, saņemt psiholoģisko palīdzību un atbalstu. Akcija tiek rīkota, iesaistoties Eiropas dienas noziegumos cietušajiem aktivitāšu nodrošināšanā.

... >>>
 Sabiedrība: No vardarbības ģimenē cietušie aicināti saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas (1)  21.02.2018

Ņemot vērā lielo iedzīvotāju interesi, šī gada 22. februārī turpināsies akcija "Pajautā juristam", kuras ietvaros augsti kvalificēti juristi sniegs bezmaksas konsultācijas no vardarbības ģimenē cietušajiem.

... >>>
 Sabiedrība: Notāru dienas 2018 – kā sevi pasargāt? (0)  20.02.2018

27. un 28. februārī jau 13. reizi visā Latvjiā norisināsies Notāru dienas. To laikā ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt notāra bezmaksas konsultāciju un iegūt atbildes uz sev interesējošajiem juridiskiem jautājumiem.

... >>>
 Sabiedrība: Krāšņi un oriģināli! Kādus ziedus pasniegt pirmajā randiņā, lai sekotu arī otrais! (0)  14.02.2018

Klāt Valentīna diena jeb Visu Mīlētāju diena, kad romantika, mīlestība un ziedi ir visapkārt mums. Jutekliski un romantiski ziedi joprojām ir viens no labākajiem veidiem kā atzīties kādam īpašam cilvēkam simpātijās vai pat mīlestībā, kā arī vispiemērotākā dāvana Valentīndienā, lai pārsteigtu savu iecerēto. Taču, kā izvēlēties ziedus tā, lai šis nebūtu jūsu pēdējais randiņš?

... >>>
 Sabiedrība: Valentīni un Valentīnas visbiežāk izvēlas apdrošināt savu auto un īpašumu (0)  14.02.2018

Visbiežāk Valentīni un Valentīnas izvēlas apdrošināt savu īpašumu un automašīnas, par ko tiek pieteikts arī lielākais atlīdzību skaits, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) dati. Kopumā pēdējo trīs gadu laikā abiem vārdu īpašniekiem BALTA atlīdzībās izmaksājusi vairāk nekā 210 tūkstošus eiro.

... >>>
 Sabiedrība: Viena trešdaļa iedzīvotāju otro pusīti Valentīna dienā plāno lutināt ar paša gatavotu maltīti, 62% plāno līdz 20 eiro lielus tēriņus svinībām (0)  14.02.2018

Mīlestība iet caur vēderu, to pierāda arī Latvijas iedzīvotāju plāni Valentīna dienas atzīmēšanai. Viena trešdaļa iedzīvotāju savu otro pusīti Valentīna dienā plāno lutināt ar paša gatavotu maltīti. Savukārt svinībām 62% iedzīvotāju iecerējuši līdz 20 eiro lielus tēriņus, liecina “Maxima Latvija” veiktā aptauja.

... >>>
 Sabiedrība: Šonedēļ populārākie vārdi – Dace un Rihards (0)  05.02.2018

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Dace(9625), savukārt no vīriešu vārdiem – Rihards (5017).

... >>>
 Sabiedrība: Zemgale - 22 krāšņās pastmarkās un pastkartēs (0)  30.01.2018

Zemgali ir jāiepazīst, jāizgaršo, jāiemīl un jāsajūt! Gaidāmajā starptautiskajā izstādē – gadatirgū “Balttour 2018” par to varēs pārliecināties ikviens apmeklētājs, kurš nepaies garām plašajam Zemgales Plānošanas reģiona, ar pašvaldību finansiālu atbalstu iekārtotajam stendam.

... >>>
 Sabiedrība: Raidījumam „Ķepa uz sirds” tapusi Jāņa Lūsēna un Guntara Rača sacerēta tituldziesma (0)  30.01.2018

Šā gada 26. janvārī savu pirmatskaņojumu piedzīvoja komponista Jāņa Lūsēna un dziesmu autora Guntara Rača kopdarbs - dziesma “Es Tevi aicinu sev līdz”. Tas ir autoru veltījums tautā iemīļotajam raidījumam “Ķepa uz sirds” un tā uzticamajiem skatītājiem, kā arī ikvienam, kas gatavs uzņemties atbildību un rūpes par ģimenes mīluli.

... >>>
 Sabiedrība: Latvijas Tautas Saimes grāmata Jēkabpilī (0)  24.01.2018

Līdz 26. janvārim ikvienam jēkabpilietim, apmeklējot Jēkabpils Galveno bibliotēku, ir iespēja Tautas Saimes grāmatā ierakstīt kādu vēlējumu, veltījumu, apsveikumu, atmiņas, pārdomas vai attīstības ideju Latvijas valstij jubilejā, kā arī ierakstam pievienot fotogrāfiju.

... >>>
 Sabiedrība: 100 zvaigznes Latvijai (0)  24.01.2018

"Tā kā šogad man 60, bet Latvijai 100, tad nolēmu izgatavot 100 zvaigznes līdz Latvijas jubilejai," stāsta Vizma Lejiņa un aicina visus interesentus palīdzēt - 26.janvārī Jēkabpils biznesa inkubatora telpās Brīvības ielā no plkst.17.00-20.00.

... >>>
 Sabiedrība: Konkurss tiem, kas pārvar grūtības! Balvā ceļojums! (0)  20.01.2018

Mazumtirdzniecības veikalu tīklsMaximaLatvijakopā ar bērnu rehabilitācijas centruPogalīdz 29. janvārim ikvienu aicina piedalīties stāstu konkursā, kura mērķis ir iedvesmot Latvijas iedzīvotājus ar aizkustinājuma pilniem stāstiem par to, kā cilvēki spēj pārvarēt grūtības ar pozitīvu skatu.

... >>>
 Sabiedrība: Smart-ID lietošanai Swedbank internetbankā vairs nevajadzēs ievadīt personas kodu (0)  10.01.2018

Naktī uz 11.janvāri no plkst. 00:00 līdz 06:00 notiks ikmēneša IT uzlabojumu ieviešana Swedbank sistēmās. Darbu rezultātā Smart-ID lietotāju ikdiena kļūs būtiski ērtāka – lai pieslēgtos Swedbank internetbankai, vairs nebūs nepieciešams ievadīt personas kodu.

... >>>
 Sabiedrība: BK “Jēkabpils” jau sesto gadu tiekas ar “Saulstaru” bērniem (0)  05.01.2018

Vecā gada nogalē BK “Jēkabpils” kolektīvs ciemos uzņēma mazos draugus no ģimenes atbalsta centra “Saulstari”. Tradicionāli jau sesto gadu pēc kārtas basketbolisti un bērni kopā pavadīja interesantām aktivitātēm un jaukām emocijām piepildītu svētku dienu.

... >>>
 Sabiedrība: Jau septīto gadu A/S „Latvijas Valsts meži” nevalstiskajām organizācijām Latvijā konkursa kārtībā sadalīs 300 000 eiro (0)  05.01.2018

Konkursam pieejami 300 000 eiro šādās prioritārajās jomās:
Palīdzība bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām;
Palīdzība sociāli mazaizsargātām sabiedrības grupām;
Atbalsts pensijas vecuma cilvēkiem cienīgam un aktīvam dzīvesveidam;
Atbalsts sabiedrības grupu integrācijai.

... >>>
 Sabiedrība: Kurš ziedotāja tips esi Tu? (0)  23.12.2017

Pētījumi rāda, ka cilvēki labdarībai ziedo dažādu mērķu vadīti, daži no tiem ir absolūti nesavtīgi, bet citi – gluži pretēji. Tāpat atklāts, ka cilvēki vēlētos ziedot daudz vairāk, bet aizmirst par to, kad pienācis brīdis rīkoties. Ņemot vērā, ka ziedojuma veikšana padara cilvēkus laimīgākus, AS “Dobeles dzirnavnieks” un psiholoģe Zane Avotiņa aicina gada nogalē paveikt vēl kādu labu darbu.

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils, Daugavpils, Rēzeknes dzīvnieku patversmēm saziedoti vairāk nekā 1300 kg barības (0)  22.12.2017

Uz Latgales patversmēm – Daugavpils dzīvnieku patversmi, Jēkabpils dzīvnieku patversmi un Rēzeknes dzīvnieku patversmi Rēzeknes namsaimnieks nogādāti 1345,04 kg barības, skaistajā Ziemassvētku laikā iepriecinot tos ķepaiņus, kuriem savu māju vēl nav.

... >>>
 Sabiedrība: Vairāk nekā puse iedzīvotāju Ziemassvētku dāvanām kopumā atvēlējuši vairāk nekā 60 eiro (0)  20.12.2017

Tā kā Ziemassvētki ir jau šajā nedēļas nogalē, liela daļa dāvanu jau sarūpētas, taču daļa iedzīvotāju vēl steidz tās gādāt. Vairāk nekā puse jeb 52% Latvijas iedzīvotāju Ziemassvētku dāvanām kopumā iztērējuši jau vairāk nekā 60 eiro, liecina “Maxima Latvija” veiktā aptauja.

... >>>
 Sabiedrība: Labklājības ministrija aicina kļūt par brīvprātīgajiem darbiniekiem valsts sociālās aprūpes centros (0)  06.12.2017

Labklājības ministrija aicina kļūt par brīvprātīgo darbinieku valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) filiālēs, kurās uzturas bērni!

... >>>
 Sabiedrība: Šonedēļ populārākie vārdi – Vladimirs un Baiba (0)  05.12.2017

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Vladimirs (18065), savukārt no sieviešu vārdiem – Baiba (6163).

... >>>
 Sabiedrība: Sociālā kampaņā aicina neignorēt vardarbību pret sievieti (0)  05.12.2017

Lai mazinātu sabiedrības iecietību pret vardarbību, otrdien, 5.decembrī, Labklājības ministrija uzsāk sociālu kampaņu “Sitieni starp kaimiņiem un savējiem skar arī tevi”, aicinot līdzcilvēkus neignorēt vardarbību pret sievieti vai vardarbību ģimenē sev līdzās — pie kaimiņiem vai paziņu lokā.

... >>>
 Sabiedrība: Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” saņem “Gada brīvprātīgais 2017” nomināciju (0)  05.12.2017

Oktobrī ikviens Latvijas iedzīvotājs, nevalstisko organizāciju, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvis nominācijai "GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2017" varēja izvirzīt kandidātus, kuriem 2017. gadā bijuši īpaši nopelni brīvprātīgā darba veikšanā vai atbalstīšanā.

... >>>
 Sabiedrība: Reirs: Pensionāriem ir jāsaņem viensprocents no bērnu samaksātajiem sociālajām iemaksām (0)  01.12.2017

Trešdien, 29. novembrī, labklājības ministra Jāņa Reira vadībā notika šogad beidzamā Senioru lietu padomes sēde.

... >>>
 Sabiedrība: Oktobrī „Maxima Latvija” veikalos saziedoti vairāk nekā 26 tūkstoši eiro bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai (0)  01.12.2017

Bērnu rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētajā labdarības akcijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, oktobrī „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā saziedoti 26 375,98 eiro.

... >>>
 Sabiedrība: Visatļautība vai stulbums (0)  29.11.2017

Valsti pāršalcis kādā Rīgas internātskolā notikušais incidents, kur piecpadsmitgadīgs pusaudzis alkohola reibumā piekāva pašvaldības policistu.

... >>>
 Sabiedrība: Aicina vardarbībā cietušos iedzīvotājus saņemt bezmaksas juridiskās konsultācija (0)  28.11.2017

Lai palīdzētu iedzīvotājiem izprast, kā rīkoties ar vardarbību saistītā situācijā un sniegtu juridisku atbalstu, šī gada 29. novembrī notiks akcija "Pajautā juristam".

... >>>
 Sabiedrība: Zemgalē notiks Gada uzņēmēju godināšana (0)  28.11.2017

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) sadarbībā ar pašvaldībām otro reizi organizē krietnāko uzņēmēju godināšanu, kas notiks piektdien, 1.decembrī, pulksten 14 Rundāles pilī.
Visi laureāti saņems īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu. No Jēkabpils pilsētas tiks apbalvots uzņēmums SIA “Margret”.

... >>>
 Sabiedrība: Noslēgusies akcija pret seksuālo vardarbību (0)  28.11.2017

Noslēgusies Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 rīkotās akcija “Pārtrauc klusēšanu!” otrā daļa, kas ilga no 21. līdz 26. novembrim.

... >>>
 Sabiedrība: Uzsāk sadarbību Jēkabpils pilsētas jaunatnes politikas stratēģijas izveidošanai (0)  25.11.2017

Ar darba grupas sanāksmi novembra beigās tika uzsākts biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” Jaunatnes politikas valsts programmā “Strukturētā dialoga vietējo konsultāciju nodrošināšana” atbalstītais projekts “Jaunieši šodien, lēmumu pieņēmēji jau rīt”.

... >>>
 Sabiedrība: „Volvo Trucks“ iegūst 2018. gada ilgtspējīgākās kravas automašīnas titulu (0)  25.11.2017

Novembra sākumā „Volvo Trucks“ jaunā ar dabasgāzi un biogāzi darbināmā kravas automašīna „Volvo FH LNG“ ieguva Itālijas 2018. gada ilgtspējīgākās kravas automašīnas titulu. Apbalvojums tika pasniegts ceremonijā Ecomondo izstādes atklāšanas ietvaros Rimini.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom