Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     170
             Vakar:      502
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Tendenciozs raksts publiskajā telpā – politiskas spēlītes? >>>

“Darbība būtu jāvērš uz to, lai pilsēta iegūst un iedzīvotājiem kļūst labāk un patīkamāk šeit dzīvot”. Intervija ar Jēkabpils domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini >>>

“Ja infrastruktūra nav pat bērnam saprotama – tā nav pareiza”. Norisinājies seminārs par velosatiksmi >>>

Sviesta cenas augušas visā Eiropā, ne tikai Latvijā >>>

Zīmju misēklis Palejas ielā >>>

 Veselība: Atvaļinājums ārzemēs. Cik izmaksā saslimšana dažādās valstīs (0)  19.08.2017

Pavadot atvaļinājumu ārzemēs, cilvēki bieži no ceļojuma pārved ne tikai patīkamas atmiņas, bet arī negaidīti plānāku naudas maku. Cilvēkiem visbiežāk sastopamais ceļojuma apdrošināšanas risks ir negaidītas veselības problēmas.

... >>>
 Veselība: Kam jābūt mūsdienīga atpūtnieka aptieciņā? (0)  18.08.2017

Mūzikas festivāls, brīvdabas koncerts, pilsētas svētki vai vienkārši izbraukums zaļumos ar ģimeni vai draugiem. Lai bezrūpīgo atpūtu nenomāktu neplānotas raizes, vēlams, lai pa rokai būtu maza aptieciņa ar pirmās nepieciešamības precēm.

... >>>
 Veselība: Sunim piesūkusies ērce – kāpēc to nevar ignorēt? (0)  18.08.2017

Nereti tiek uzskatīts, ka sunim piesūkusies ērce tāds sīkums vien ir un var pat pagaidīt, kamēr pati izkritīs. „Aizvien ļoti bieži izplatīts ir mīts, ka suni ērču kodums neietekmē. Taču tā nav!”

... >>>
 Veselība: Notiks lekcija par tēmu “Kā atpūtināt prātu un dzīvot pilnvērtīgi?” (0)  17.08.2017

Lai labāk varētu izprast, kas ir optimāla smadzeņu darbība, kādi ir tās indikatori un ko darīt, lai uzlabotu smadzeņu darbību, 19.augustā plkst.11:00 Jēkabpils Tautas namā notiks lekcija Jēkabpils iedzīvotājiem par tēmu “Kā atpūtināt prātu un dzīvot pilnvērtīgi?”.

... >>>
 Veselība: Sadzīvošana ar smagajām slimībām – neērtās aizkulises saistībā ar valsts kompensējamajiem medikamentiem (0)  14.08.2017

Latvijā ir daudz cilvēku, kuriem paralēli ikdienas rūpēm nākas sadzīvot ar smagām slimībām, kas tos pavadīs līdz pat mūža galam.

... >>>
 Veselība: Pētījums: kāpēc daži cilvēki zaudē svaru vieglāk nekā citi? (0)  03.08.2017

Individuāli pielāgots uzturs un fiziskas aktivitātes – atslēga labākai svara kontrolei

... >>>
 Veselība: Jau piektdien norisināsies diskusija par C hepatīta ārstēšanu un izplatības ierobežošanu (0)  27.07.2017

Piektdien, š.g. 28. jūlijā, visā pasaulē un Latvijā tiks atzīmēta Pasaules Hepatīta diena.

... >>>
 Veselība: Par valsts apmaksātiem pakalpojumiem ģimenes ārsta praksē nevar prasīt papildu samaksu (0)  21.07.2017

Atsaucoties uz Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas sniegto informāciju medijiem, Nacionālais veselības dienests (NVD) vērš uzmanību, ka ģimenes ārstu prakses nevar sniegt pacientiem valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus kā maksas pakalpojumus. Turklāt ģimenes ārstu protesta laikā valsts apmaksātos pakalpojumus iedzīvotāji nepieciešamības gadījumā var saņemt arī pie dežūrārstiem.

... >>>
 Veselība: Uzsākta pieteikumu pieņemšanu konsultācijām labdarības akcijā “Dzīvo vesels” (0)  20.06.2017

No 21. jūnija uzsākta iedzīvotāju pieteikumu pieņemšanu konsultācijām labdarības akcijā “Dzīvo vesels”.

... >>>
 Veselība: Piedāvā bezmaksas semināru un meistarklasi “Veselīga uztura gatavošanas skola” (0)  13.06.2017

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros jēkabpiliešiem tiek piedāvāta lieliska iespēja 15.jūnijā plkst. 17:00 Jēkabpils Valsts ģimnāzijas telpās piedalīties izglītojošā bezmaksas seminārā un meistarklasē par veselīgu uzturu.

... >>>
 Veselība: Liekais svars nav tikai kosmētiska problēma (0)  22.05.2017

20.maijā visās ES valstīs tika atzīmēta Eiropas aptaukošanās diena.

... >>>
 Veselība: VESELĪBAS NEDĒĻA JĒKABPILĪ (0)  22.05.2017

Veselības nedēļa šogad Jēkabpilī norisinās no 22.līdz 28.maijam, un tās sauklis ir “Insults? Jēkabpilieti, esi zinošs!”.

... >>>
 Veselība: Veselības nedēļa Jēkabpilī (0)  11.05.2017

Veselības nedēļa šogad Jēkabpilī norisināsies no 22.līdz 28.maijam, un tās sauklis ir “Insults? Jēkabpilieti, esi zinošs!”.

... >>>
 Veselība: Insulta pacientu tuviniekiem pieejama bezmaksas rokasgrāmata, kurā iekļauti fizioterapijas vingrojumi (0)  11.05.2017

Insults nešķiro cilvēkus pēc sociālā statusa, vecuma vai kādām citām pazīmēm. Tas pārsteidz nesagatavotus, radot apjukumu gan pašam insulta pacientam, gan tuviniekiem.

... >>>
 Veselība: Anatolijs Danilāns: ko labu iegūstam, ēdot cūkgaļu (0)  30.04.2017

Lai gan nereti sabiedrībā izskan dažādi mīti un aizspriedumi par cūkgaļas ēšanu, kvalitatīva cūkgaļa nenoliedzami ir labs dažādu mūsu organismam nepieciešamu uzturvielu un vitamīnu avots.

... >>>
 Veselība: Jau septīto gadu notiks kampaņa “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” (0)  26.04.2017

Krūts veselības informatīvās kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” atklāšana notiks šo piektdien, 2017. gada 28. aprīlī, viesnīcā “Roma”. Šogad kampaņas ietvaros īpaša uzmanība tiks pievērsta ne tikai nepieciešamībai regulāri veikt krūšu pārbaudes, bet arī tam, cik pieejama ir katram pacientam piemērotākā efektīvā ārstēšana.

... >>>
 Veselība: ASV apstiprina zāles līdz šim neārstējamai multiplās sklerozes slimības formai (0)  18.04.2017

Amerikas Savienoto Valstu Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA, FoodandDrugadministration) marta beigās ir reģistrējusi pirmās un vienīgās zāles primāri progresējošas multiplās sklerozes ārstēšanai, kas ir viena no multiplās sklerozes (MS) formām ar vislielāko invaliditātes risku. Kompānijas Roche zāles ir paredzētas arī recidivējošas MS slimības ārstēšanai.

... >>>
 Veselība: Cik vērtīgas ir olas mūsu uzturā (0)  15.04.2017

Olu uzturvērtība
Olas un holesterīns
Vai paipalu olas satur holesterīnu un vai tās ir vērtīgākas par vistu olām?
Kas jāņem vērā, lietojot uzturā olas?

... >>>
 Veselība: Baltijas valstīs par sāpēm visbiežāk sūdzas Latvijas iedzīvotāji (0)  09.04.2017

70% Baltijas valstu iedzīvotāju atzīst, ka vieglas sāpes izjūt vismaz reizi mēnesī. Latvieši visbiežāk cieš no galvassāpēm un kā biežāko sāpes veicinošo faktoru min stresu, tā liecina Pasaules veselības dienā prezentētais “Euroaptiekas” pētījums par sāpēm Baltijas valstīs.

... >>>
 Veselība: Šajā gadā uz encefalīta klātbūtni jau nestas pārbaudīt pirmās piesūkušās ērces (0)  08.04.2017

Speciālisti atgādina, ka vienīgais veids, kā sevi pasargāt no ērču encefalīta ir vakcinācija. AS “Veselības centru apvienība” dati liecina, ka iedzīvotāju interese par vakcināciju ir būtiski lielāka nekā pērn.

... >>>
 Veselība: Maizes lietošanas modes tendences un mīti par maizi (0)  02.04.2017

Nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI pārdošanas dati liecina - uzturā lietojam arvien mazāk klasiskas maizes, bet strauji pieaug mūsu kultūrai netradicionālu maizes aizvietotāju, piemēram, lavašu, tortilju pārdošanas apjomi, daudzi no maizes izvēlas atteikties vispār.

... >>>
 Veselība: Pētījums: Vairāk nekā puse aptaujāto uzskata, ka ūdeni dzer nepietiekoši (0)  22.03.2017

Vairāk nekā puse jeb 55% aptaujāto uzskata, ka ikdienā ūdeni dzer nepietiekoši. Viena trešdaļa no visiem respondentiem dienā izdzer vidēji trīs līdz četras glāzes (250 ml) ūdens, liecina veikalu tīkla “top!” Pasaules ūdens dienas ietvaros veiktā aptauja.

... >>>
 Veselība: Atlīdzībām visbiežāk pieteiktās smagās saslimšanas - vēzis un infarkts (0)  22.03.2017

Pēdējos gados būtiski pieaug Latvijas iedzīvotāju interese par apdrošināšanu kritisko saslimšanu gadījumos, piemēram, vēža, sirds infarkta, insulta u.c. gadījumā. Turklāt atlīdzību pieteikumu skaits šajā jomā gada laikā vien audzis gandrīz par 70% – tā liecina apdrošināšanas sabiedrības ERGO dati.

... >>>
 Veselība: Ūdens someljē iesaka: kā veikala plauktā izvēlēties dzeramo ūdeni? (0)  21.03.2017

Pie plaukta lielveikalā būtisku ūdens atšķirību neredzam. Tomēr daba un cilvēks ir parūpējies par to, ka zemes dzīlēs plūstošo ūdeni varam baudīt dažādu.

... >>>
 Veselība: 24.martā - Pasaules Tuberkulozes diena (0)  21.03.2017

Zemā sliekšņa centrā atvērto durvju dienas – iespēja saņemt informāciju, veikt eksprestestus

... >>>
 Veselība: RSU VIDEO “Vēzis tuvplānā”: (0)  07.03.2017

Vai pareizs uzturs pasargā no vēža un palīdz izveseļoties? Rīgas Stradiņa universitātes eksperta viedoklis

... >>>
 Veselība: Aicinām pieteikties psihosociālās rehabilitācijas nometnēm “Spēka Avots” (0)  20.02.2017

Šogad vairāk nekā 500 cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības būs pieejama psihosociālās rehabilitācijas programma “Spēka Avots”, kuru īsteno Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība “Dzīvības koks”.

... >>>
 Veselība: Uz Aizkraukli kursēs sirds veselībai veltīts RSU Veselības ekspresis (0)  09.02.2017

Piektdien, 10. februārī, plkst. 9.47 no Rīgas uz Aizkraukli dosies nu jau tradicionālais AS Pasažieru vilciens un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Veselības ekspresis, kurā medicīnas studenti un rezidenti veiks dažādas veselības pārbaudes un konsultēs pasažierus par sirds veselību.

... >>>
 Veselība: Jaunums: Labdarības fonds Rozā vilciens apmaksās psihologa konsultācijas sievietēm ar krūts vēzi arī ārpus Rīgas (0)  07.02.2017

Pateicoties ziedojumu akcijai, kas norisinājās pērnā gada nogalē, un kuras ietvaros RIMI un Supernetto pircēji visā Latvijā saziedoja 30 752,43 eiro sieviešu ar krūts vēzi atbalstam, labdarības fonds Rozā vilciens turpmāk apmaksās sievietēm ar krūts vēža diagnozi individuālas konsultācijas pie psihoterapeita vai psihologa arī ārpus Rīgas.

... >>>
 Veselība: 67% iedzīvotāju aktivitātes veselības uzlabošanai veic neregulāri (0)  14.01.2017

Sākoties jaunam gadam, liela daļa iedzīvotāju Jaunā gada apņemšanos saista ar esošo paradumu maiņu. Daļa plāno atmest smēķēšanu, citi solās vairāk sportot un vēl kāds apņēmies sākt ēst veselīgāk.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom