Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     358
             Vakar:      504
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Radušās šaubas, vai pašvaldība spēs “pavilkt” sporta halles būvniecību >>>

Svinīga Bebru ielas mikrorajona atklāšana netiek plānota >>>

Jēkabpilī augstāko izglītību iespējams iegūt četrās skolās >>>

Par Gārseni senāk un tagad >>>

Bērnu un jauniešu centrā jaunieši mācās un apgūst dažādas kompetences! >>>

Rūpes par apkures sistēmu - ilgs mūžs visiem ballītes dalībniekiem >>>

 Valstī: Dižkoku apzināšanas akcijā “LV100 Dižošanās” pieteikti vairāk nekā 2500 koku (0)  18.10.2017

Dabas aizsardzības pārvaldes un Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja kopīgajā akcijā „LV100 Dižošanās” trīs mēnešu laikā pieteikti vairāk nekā 2500 varenu un vērtīgu koku. Visbiežāk dabā atpazīti dižozoli, liecina Dabas aizsardzības pārvaldes apkopotie dati.

... >>>
 Valstī: Nemainās maternitātes, paternitātes, vecāku un slimības pabalsta aprēķināšanas kārtība (0)  17.10.2017

Labklājības ministrija rosina atcelt normu, kas paredz mainīt maternitātes, paternitātes, vecāku un slimības pabalsta aprēķināšanas kārtību. To paredz š.g. 17. oktobrī Ministru kabinetā izskatītais likumprojekts “Grozījumi likumā “Par maternitātes un slimības apdrošināšanu””.

... >>>
 Valstī: Lietainā laika dēļ visā Latvijā pasliktinās grants autoceļu stāvoklis (0)  17.10.2017

Dēļ ilgstošām lietavām visā Latvijas teritorijā ir pasliktinājies grants autoceļu stāvoklis. Pārmitrinātā grants segā strauji veidojas defekti: bedres, iesēdumi, ceļi kļūst dubļaini un zaudē savu nestspēju.

... >>>
 Valstī: Atbalsts augļu ražotājiem saglabāsies (0)  14.10.2017

Zemkopības ministrija (ZM) ir sagatavojusi noteikumus par augļu un dārzeņu ražotāju organizācijām, ko valdība otrdien, 10.oktobrī, akceptēja. Noteikumi paredz plašāku atbalsttiesīgo pasākumu sarakstu, kā arī precizē nosacījumus ES atbalsta saņemšanai.

... >>>
 Valstī: Apbalvoti konkursa “Sējējs 2017” laureāti (0)  13.10.2017

Piektdien, 13. oktobrī, kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Rīgā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un valsts augstākās amatpersonas sveica konkursa “Sējējs 2017” laureātus un vecināšanas balvu saņēmējus – lauksaimniekus, tostarp arī jaunos zemniekus, pārtikas ražotājus un mazpulkus.

... >>>
 Valstī: Atzinīgi novērtē Zemgalē paveikto meliorācijā (0)  13.10.2017

Iepazīstoties ar sasniegtajiem rezultātiem Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) un citu Zemgales partneru ieviestajā projektā “NutrInflow”, meliorācijas eksperti no Somijas un Zviedrijas pozitīvi novērtējuši īstenotos risinājumus.

... >>>
 Valstī: Var pieteikties nodokļu atbalsta pasākumam (0)  12.10.2017

Ikviens, kam izveidojies nodokļu parāds, no 2017. gada 1. oktobra līdz 2018. gada 2. janvārim var Valsts ieņēmumu dienestā pieteikties nodokļu atbalsta pasākumam.

... >>>
 Valstī: Vēsturiskais portfelis ar informāciju par autoceļu stāvokli atkaliesniegts Saeimā (0)  09.10.2017

9. oktobrī biedrība “Latvijas Ceļu būvētājs” (LCB) Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei tradicionāli jau trešo gadu nogādāja un pasniedza vēsturisku portfeli ar informāciju par sabrukuma stāvoklī esošiem valsts autoceļiem un tiltiem.

... >>>
 Valstī: Pieejams finansējums pasākumā “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” (0)  09.10.2017

No šā gada 2017. gada 7. novembra līdz 7. decembrim var pieteikties atbalsta saņemšanai trīs investīciju atbalsta pasākumos "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās", "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" un "Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras attīstībā".

... >>>
 Valstī: Lauku atbalsta dienests iesniegumus pieņems tikai tiešsaistē (0)  05.10.2017

Zemkopības ministrija (ZM) ir veikusi grozījumus Lauku atbalsta dienesta likumā, ko valdība 3.oktobrī apstiprināja.
Grozījumi noteic, ka iesniegums valsts atbalsta un Eiropas Savienības atbalsta saņemšanai, kā arī tam pievienotie dokumenti Lauku atbalsta dienestā (LAD) pretendentam turpmāk būs jāiesniedz tiešsaistē, izmantojot elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS). Kā arī grozījumi paredz LAD izdoto dokumentu nosūtīšanu atbalsta pretendentam tiešsaistē, izmantojot EPS.

... >>>
 Valstī: Valdība atbalsta pazeminātās PVN likmes ieviešanu svaigiem augļiem, ogām un dārzeņiem (0)  05.10.2017

Grozījumi paredz ieviest pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināto 5 procentu likmi Latvijai raksturīgiem svaigiem augļiem, ogām, dārzeņiem un kartupeļiem, tostarp mazgātiem, mizotiem, lobītiem, grieztiem un fasētiem, bet ne termiski vai kā citādi apstrādātiem, piemēram, saldētiem, sālītiem, kaltētiem.

... >>>
 Valstī: Atalgojums valsts iestādēs atkarīgs no katras iestādes “maciņa biezuma” (0)  04.10.2017

Valsts kontroles revidenti Saimnieciskā gada pārskata revīzijā īpašu uzmanību pievērsa valsts budžeta izdevumu pozīcijai “Atalgojums”. Secināts, ka Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma mērķis – panākt, ka valsts un pašvaldību amatpersonu un darbinieku atlīdzības noteikšanā tiek ievēroti līdzvērtīgi nosacījumi, vēl joprojām nav sasniegts.

... >>>
 Valstī: Skaidri spēles noteikumi, vienlīdzīga un godprātīga attieksme – VK nosauc svarīgus priekšnoteikumus iedzīvotāju motivēšanai maksāt nodokļus (0)  04.10.2017

Noslēdzot revīziju par Saimnieciskā gada pārskatu, Valsts kontrole (VK) tāpat iepriekš sniedz atzinumu ar iebildēm. Trūkumi atklāti gan aktīvu un ieguldījumu uzskaitē pašvaldībās, gan normatīvo aktu regulējumā, gan arī valsts iestāžu darbībā, pildot to pamatfunkcijas.

... >>>
 Valstī: LTAB: OCTA nebūs jāiegādājas gadījumos, ja auto netiek izmantots (0)  04.10.2017

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (turpmāk – LTAB), atsaucoties uz vakar (03.10.2017.) publiskajā telpā izskanējušo informāciju par Ministru Kabinetā akceptētajiem OCTA likuma grozījumiem, uzsver, ka turpmāk, līdzīgi kā līdz šim, OCTA nebūs jāiegādājas gadījumos, ja auto netiek izmantots.

... >>>
 Valstī: Oglekļa mazietilpīgas attīstīšanas veicināšanai iestāda 500 kokus (0)  30.09.2017

2017. gada 29.septembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar AS “Latvijas Valsts meži”, Dabas aizsardzības pārvaldi un ekoskolām no visas Latvijas devās izglītojošā ekspedīcijā mežā, lai mācītos par klimata pārmaiņām un oglekļa mazietilpīgu attīstību (OMA), kā arī iestādītu OMAs mežu.

... >>>
 Valstī: Valsts kontrole: lai sabiedrība gūtu labumu no E-veselības, vēl daudz darāmā (0)  30.09.2017

Valsts kontrole norāda, ka E-veselības projekta pārvaldības, sistēmas drošības un pakalpojumu kvalitātes jomā vēl ir daudz darāmā, turklāt jāpanāk, ka gan sabiedrība, gan veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji, gan valsts gūst labumu no E-veselības.

... >>>
 Valstī: Valsts kontrole revīzijā RPIVA atklāj haosu grāmatvedības uzskaitē (0)  29.09.2017

Valsts kontrole, veicot finanšu revīziju par Izglītības un zinātnes (IZM) ministrijas 2017.gada pārskata sagatavošanas pareizību, ir sagatavojusi starpziņojumu par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) materiālo vērtību inventarizāciju augstskolas likvidācijas procesa ietvaros.

... >>>
 Valstī: Vairākos posmos noslēgušies ceļu remontdarbi (0)  29.09.2017

Pabeigti ceļa būvdarbi posmā no Jaunjelgavas līdz Sērenei
Pabeigta Ainažu robežpunkta ceļa rekonstrukcija
Pabeigti būvdarbi uz tilta pār Varkaļu kanālu un Lielupi

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: palēnināta satiksme uz Rīgas apvedceļa (A4) Salaspils novadā; lielākie satiksmes ierobežojumi posmā no Varakļāniem līdz Ludzai (0)  29.09.2017

Visā valsts teritorijā turpinās autoceļu remontdarbi. Atgādinām, ka uz Rīgas apvedceļa (A4) pie tilta pār Mazo Juglu notiek būvdarbi un satiksme tur tiek organizēta pa vienu ceļa joslu. Lai arī darbdienās tur strādā satiksmes regulētāji, satiksme var būt palēnināta, īpaši virzienā uz Saulkalni. Iesakām izmantot citus maršrutus.

... >>>
 Valstī: NA aicinās VID skaidrot, vai aplokšņu algas nav sistemātiska problēma (0)  28.09.2017

Nolūkā saņemt informāciju par šonedēļ medijos atspoguļoto tā dēvēto “aplokšņu algu” maksāšanu ēdināšanas uzņēmumā “Tokyo City”, kā arī ne tik sen atklāto nodokļu izkrāpšanas skandālu ēdināšanas uzņēmumu ķēdē “Gan Bei”, Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) aicinājusi uz partijas valdes sēdi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektori Ilzi Cīruli. 

... >>>
 Valstī: Koordinācijas padome augusta lietavu un plūdu seku likvidēšanai vienojas par tālāko rīcību (0)  28.09.2017

Lai vienotos par lietavu un plūdu radīto seku likvidēšanu, izmaksām un turpmāko rīcību, 2017.gada 28.septembrī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda vadībā notika Koordinācijas padomes sēde.

... >>>
 Valstī: LTRK aicina “Lattelecom” un LMT kapitāla daļu īpašniekus nevilcināties ar lēmumu par uzņēmumu apvienošanos (0)  28.09.2017

Latvijas lielākās uzņēmēju organizācijas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidijs uzklausīja Privatizācijas aģentūras sniegto informāciju par tās piesaistītā neatkarīgā konsultanta “KPMG Baltic” secinājumiem rīcībai ar valstij piederošajām kapitāla daļām SIA “Lattelecom” un SIA “Latvijas Mobilais telefons” (LMT).

... >>>
 Valstī: Autovadītāji bez maksas var pārbaudīt auto tehnisko stāvokli (0)  27.09.2017

No 2. līdz 10. oktobrim Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās notiks ikgadējās auto servisa dienas. 
3. oktobrī Jēkabpilī - Circle K DUS Rīgas iela 218G un CSDD Ā.Elksnes iela

... >>>
 Valstī: Precizētas prasības pārtikas kvalitātes shēmām (0)  27.09.2017

Otrdien, 26. septembrī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus noteikumos, kas nosaka prasības pārtikas kvalitātes shēmām, to ieviešanas, darbības, uzraudzības un kontroles kārtību. Izmaiņu ieviešana patērētājiem dos iespēju saņemt vairāk jaunu pārtikas kvalitātes shēmu produktu.

... >>>
 Valstī: Uz ceļiem vairāk lapsu, stirnu un briežu (0)  24.09.2017

Pieteikto apdrošināšanas atlīdzību skaits palielinājies par 7%

... >>>
 Valstī: Uz Daugavpils šosejas pie Spuņģēniem bloķēta satiksme, noplūdusi ķīmiska viela; jāizvēlas citi maršruti (papildināts) (0)  22.09.2017

Uz Daugavpils šosejas pie Spuņģēniem (134. km)  ir noplūdusi  ķīmiska viela. Satiksme tur ir bloķēta un, iespējams, būs slēgta vairākas stundas. Autobraucējus aicinām izvēlēties citus maršrutus.

... >>>
 Valstī: Augusta plūdos bojāti vairāk kā 150 valsts autoceļu posmi (0)  22.09.2017

Augusta beigās notikušie plūdi Latgales reģionā bija skāruši vairāk kā 150 valsts autoceļu posmus un radīja zaudējumus 1 300 000 eiro (ar PVN) apmērā.

... >>>
 Valstī: Oktobrī sāksies avansa maksājumu izmaksāšana lauksaimniekiem (0)  22.09.2017

No 20.oktobra sāksies vienotā platībmaksājuma, maksājuma par apgabaliem, kuros ir dabas vai citi specifiski ierobežojumi, un bioloģiskās lauksaimniecības maksājuma avansa izmaksāšana lauksaimniekiem.

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: no Varakļāniem līdz Ludzai – 18 luksoforu posmi; lēna satiksme uz Rīgas apvedceļa pie Salaspils (0)  22.09.2017

Visā valsts teritorijā turpinās autoceļu remontdarbi. Atgādinām, ka uz Rīgas apvedceļa A4 pie tilta pār Mazo Juglu notiek būvdarbi un satiksme tur tiek organizēta pa vienu ceļa joslu. Lai arī darbdienās tur strādā satiksmes regulētāji, satiksme var būt palēnināta, īpaši virzienā uz Saulkalni. Iesakām izmantot citus maršrutus.

... >>>
 Valstī: 2018. gadā palielinās valsts budžeta finansējums zinātnei (0)  21.09.2017

Latvija ir izvirzījusi mērķi līdz 2030. gadam izveidot stabilu pētniecības un attīstības cilvēkkapitālu, bet līdz 2020. gadam – koncentrēt pētniecību 20 spēcīgās zinātniskajās institūcijās, kas veiksmīgi konkurētu Eiropas pētniecības programmās un veiktu pētījumus Latvijas tautsaimniecībai un sabiedrībai nozīmīgās jomās.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom