Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     275
             Vakar:      492
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Pensionāri izvirza prasības Saeimai un valdībai un vāc parakstus atbalstam >>>

No augusta Jēkabpilī samazina ātrās palīdzības brigāžu skaitu naktī >>>

Basketbola klubs "Jēkabpils" tuvāko sezonu laikā negrasās spēlēt Latvijas augstākajā līgā >>>

Atgādina par ugunsdrošību mājoklī un dāvina dūmu detektorus daudzbērnu un nepilnām ģimenēm Jēkabpilī >>>

“Lūšu ķepas” iegūst godalgotas vietas vairākās suņu sporta sacensībās >>>

Kāds laiks gaidāms jūlijā? >>>

 Pašvaldība: Aicina pieteikties Jēkabpils pašvaldības stipendijām (0)  14.08.2018

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina pieteikties studentus pašvaldības stipendijām 2018./2019.mācību gadam.
Stipendijas tiks piešķirtas pašvaldības budžetā paredzēto līdzekļu ietvaros audzēkņiem un studentiem, kuri mācās Latvijas valsts akreditētās mācību iestādēs akreditētās izglītības programmās un kuru deklarētā dzīves vieta ir Jēkabpils pilsēta.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils pilsētas pašvaldība ņems aizņēmumus vairākiem projektiem (0)  26.07.2018

19.jūlijā Jēkabpils pilsētas domes sēdē lēma ņemt aizņēmums vairākiem projektiem.

... >>>
 Pašvaldība: Saremontētas iekšpagalmu bedrītes (0)  26.07.2018

Piektdien, 20.jūlijā, Jēkabpilī saremontētas iekšpagalmu bedrītes pie vairākām daudzdzīvokļu mājām.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpilī 6 Latvijas Republikas pilsonības pretendenti dod solījumu par uzticību Latvijai (0)  26.07.2018

25.jūlijā Jēkabpils pilsētas pašvaldībā seši Latvijas Republikas pilsonības pretendenti Natālija Bikova, Vitālijs Jastrabovičs, Dmitrijs Plotičkins, Lidija Sidorenkova, Svetlana Šapavalova un Ļubova Tihomirova svinīgā ceremonijā deva solījumu par uzticību Latvijas Republikai.

... >>>
 Pašvaldība: Satiksmes ierobežojumi Zemgales ielas pārbūves darbu laikā (0)  26.07.2018

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka sakarā ar līgumu “Objekta “Zemgales ielas atjaunošana, Jēkabpilī” būvprojekta izstrāde un būvniecība” šonedēļ uzsākti būvdarbi Zemgales ielā.

... >>>
 Pašvaldība: Notiks vērienīga vides un infrastruktūras uzlabošana Jēkabpils 2. vidusskolā un Jēkabpils Valsts ģimnāzijā (0)  12.07.2018

Jēkabpils pilsētas dome, piešķirot papildus finansējumu, atbalstījusi vērienīgu divu pilsētas skolu pilnīgas modernizācijas projekta īstenošanu, kas paredz veikt nozīmīgus vides un infrastruktūras uzlabošanas darbus Jēkabpils 2. vidusskolā un Jēkabpils Valsts ģimnāzijā.

... >>>
 Pašvaldība: Pasažieru ievērībai! 9.jūlijā noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos, Jēkabpilī autobusi kursēs pēc svētdienas grafika (0)  06.07.2018

2018.gada 9.jūlijā (pirmdien) noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos šādos maršrutos:

... >>>
 Pašvaldība: Vācu jaunieši izstrādājuši projektu “Mūsu pilsētas - tīras un zaļas” (0)  06.07.2018

Erasmus+ programmas mobilitātes projekta “ABItour for Europe” ietvaros 13. jūnijā - 10.jūlijā Jēkabpilī viesojas jaunieši no Vācijas- Annika Ristau un Lisa Bauerschmidt.

... >>>
 Pašvaldība: Par karoga pacelšanu Jēkabpils pilsētas svētkos- 15. un 16.jūnijā (0)  13.06.2018

Pamatojoties uz Latvijas valsts karoga likuma 7. panta  trešo daļu un sakarā ar Jēkabpils pilsētas svētkiem, uzdots pacelt valsts karogu Jēkabpils pilsētā š.g. 15. un 16.jūnijā pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamajām mājām.

... >>>
 Pašvaldība: SIA “Jēkabpils pakalpojumi” klientiem iespēja veikt norēķinus uz AS “Citadele banka” kontu (0)  12.06.2018

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka, jūnija sākumā, ņemot vērā klientu ieteikumus, uzņēmumam atvērts AS “Citadele banka” norēķinu konts.

... >>>
 Pašvaldība: Pašvaldība apbalvo skolēnus un pedagogus par izciliem sasniegumiem izglītībā un kultūrā (0)  01.06.2018

29.maijā Krustpils kultūras namā notika Jēkabpils pilsētas izglītības iestāžu audzēkņu un viņu pedagogu svinīga apbalvošana par sasniegumiem valsts mēroga olimpiādēs, kā arī dažādos konkursos, skatēs un festivālos.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils pilsētas domē paraksta koalīcijas līgumu (0)  29.05.2018

Piecu Jēkabpils domē ievēlēto partiju pārstāvji ir parakstījuši koalīcijas līgumu par kopīgu darbu pilsētas domē, apņemoties kopīgi strādāt stabilā, profesionālā un rīcībspējīgā koalīcijā līdz pašreizējā pilsētas domes deputātu sasaukuma pilnvaru termiņa beigām. Koalīcijas līgumu parakstījuši septiņi no 13 domes deputātiem, kas pārstāv Latvijas Zaļo partiju (LZP), Latvijas Zemnieku savienību (LZS), sociāldemokrātisko partiju “Saskaņa”, Latvijas Reģionu apvienību (LRA) un partiju “Gods kalpot mūsu Latvijai” (GPML).

... >>>
 Pašvaldība: Gaidāmas izmaiņas rēķinu saņemšanā (0)  29.05.2018

Lai sagatavotu rēķinus atbilstoši datu aizsardzības prasībām, no 1.jūnija SIA JK Namu pārvalde klienti rēķinus savās pastkastītēs papīra formātā saņems tikai un vienīgi aizlīmētās aploksnēs.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils pilsētas Radžu ūdenskrātuves peldvietā jau devīto gadu plīvos Zilais karogs (0)  15.05.2018

Vides izglītības fonda (VIF) sertifikācijas programmas "Zilais karogs" sertifikāts piešķirts visām 20 pieteiktajām peldvietām un trīs jahtu ostām, informēja VIF pārstāvji.

... >>>
 Pašvaldība: Veselīga dzīvesveida dienas nometne pirmsskolas vecuma bērniem (0)  15.05.2018

No 2018.gada 4.jūnija līdz 2018.gada 9. jūnijam tiks organizēta veselīga dzīvesveida dienas nometne (katru dienu no plkst. 9.00 līdz 15.00) pirmsskolas vecuma bērniem vecumā no 5 līdz 6 gadiem projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros.

... >>>
 Pašvaldība: Autovadītāju ievērībai! (0)  11.05.2018

Sakarā ar Pasta ielas un tai piegulošo ielu rekonstrukciju, kā arī, lai atslogotu krustojumu Brīvības - Blaumaņa ielā, smago transportlīdzekļu kustība no Blaumaņa ielas ir novirzīta uz Dolomīta ielu!

... >>>
 Pašvaldība: „ Jēkabpils siltums” aicina klientus izmantot iespēju noslēgt vienošanos par piegādātās siltumenerģijas norēķināšanās kārtību (0)  11.05.2018

Līdz 31.maijam SIA „Jēkabpils siltums” aicina klientus izmantot iespēju  noslēgt ar uzņēmumu vienošanos par piegādātās siltumenerģijas norēķināšanās kārtību.

... >>>
 Pašvaldība: Ar kapsulas iemūrēšanu uzsākta tieslietu administratīvā centra būvniecība Jēkabpilī (0)  11.05.2018

Ceturtdien, 10. maijā, Jēkabpils tieslietu nama būvlaukumā ar simbolisku kapsulas iemūrēšanu ēkas pamatos tika atzīmēts projekta būvniecības pirmais posms. Visus būvniecības darbus plānots pabeigt nākamā gada vasaras sākumā, bet būvniecības kopējās izmaksas lēšamas aptuveni 6,8 milj. eiro apmērā. Projekta attīstības stadija vienlaikus rosinājusi iesaistītās puses parakstīt nodomu protokolu par vairāku Jēkabpils tieslietu ēku un zemes īpašnieku maiņu ar mērķi paaugstināt nekustamā īpašuma apsaimniekošanas efektivitāti.

... >>>
 Pašvaldība: Uzsākta zāles pļaušana Jēkabpils pilsētas pašvaldībai piederošajās teritorijās (0)  11.05.2018

Maija sākumā SIA "Jēkabpils pakalpojumi" uzsākuši zāles pļaušanas un savākšanas darbus Jēkabpils pilsētas pašvaldībai piederošajās teritorijās.

... >>>
 Pašvaldība: Deputāta pilnvaras saņem Aleksandrs Deinis (0)  11.05.2018

10.maija Jēkabpils pilsētas domes sēdē deputāta pilnvaras saņēma Aleksandrs Deinis, kurš pārstāv Jēkabpils Reģionālo partiju (JRP). 

... >>>
 Pašvaldība: Vairākām Jēkabpils pilsētas pašvaldības struktūrvienībām mainītas adreses (0)  23.04.2018

Sakarā ar strukturālo reorganizāciju vairākām Jēkabpils pilsētas pašvaldības struktūrvienībām mainītas adreses, tādēļ vēršam uzmanību un publiskojam visu struktūrvienību atrašanās vietas.

... >>>
 Pašvaldība: Pašvaldības policija atgādina: “Aiz sava mājdzīvnieka ir jāsavāc!” (0)  23.04.2018

Jēkabpilī, tāpat kā citās Latvijas pilsētās, suņu ekskrementu nesavākšana pēc mīluļu izvešanas pastaigā ir aktuāla problēma, tāpēc 2018.gada pavasarī Jēkabpils pilsētas pašvaldības policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību un lūgs arī iedzīvotāju līdzdarbību, lai cīnītos ar šiem neapzinīgajiem suņu īpašniekiem/turētājiem.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils reģionālajā slimnīcā iecelta jauna valde (0)  23.04.2018

19. aprīlī, Jēkabpils domes priekšsēdētājs, pašvaldības uzņēmuma – SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” kapitāldaļu turētājs – Raivis Ragainis iecēlis amatos jauno SIA “Jēkabpils reģionālās slimnīca” valdi trīs locekļu sastāvā – valdes priekšsēdētājs turpmāk būs Gvido Liepiņš, bet valdes locekļi Andrejs Miļčevskis un Inna Budovska.

... >>>
 Pašvaldība: Uzsāks pirmos darbus Pasta ielas pārbūves projektā (0)  12.04.2018

Aprīļa otrajā pusē plānots uzsākt darbus pie Pasta un tai piegulošo ielu rekonstrukcijas.

... >>>
 Pašvaldība: SIA „Jēkabpils siltums” saņēmis energopārvaldības sistēmas sertifikātu (0)  12.04.2018

Šī gada martā SIA „ Jēkabpils siltums”  saņēmis energopārvaldības sistēmas  ISO-50001 sertifikātu.

... >>>
 Pašvaldība: Vakanču gadatirgū potenciālās darba vietas atraduši vairāk kā 100 jēkabpilieši (0)  26.03.2018

Lai veicinātu nodarbinātību un iedzīvotāju profesionālo pilnveidi Jēkabpilī un tuvākajā apkārtnē, Jēkabpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Nodarbinātības Valsts aģentūru (NVA) 24.martā rīkoja jau trešo „Vakanču gadatirgu" Jēkabpilī.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils pilsēta iesaistīsies akcijā „Zemes stunda” (0)  23.03.2018

Jau vienpadsmito reizi cauri laika joslām visā pasaulē notiks akcija “Zemes stunda”. 2018. gada 24. martā laikā no 20:30- 21:30 ikviens iedzīvotājs ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

... >>>
 Pašvaldība: Veiks objekta “Kena parka būvniecība, Jēkabpilī” būvdarbus (0)  23.03.2018

Šonedēļ tiek uzsākti objekta “Kena parka pārbūve, Jēkabpilī” būvdarbi par kopējo summu 258 529,89 eiro. Būvdarbu izpildītājs ir SIA “Erbauer group”, būvuzraugs- SIA “LA KONSULTANTS”.

... >>>
 Pašvaldība: No 19.marta Jēkabpils pilsētas pašvaldības policija atrodas jaunās telpās - Brīvības ielā 45, Jēkabpilī (0)  21.03.2018

No š.g. 19.marta Jēkabpils pilsētas pašvaldības policija atrodas jaunās telpās – Brīvības ielā 45, Jēkabpilī.

... >>>
 Pašvaldība: Objektam Bebru mikrorajonā kontrole veikta atbilstoši likumdošanai (0)  20.03.2018

19. martā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā “Aizliegtais paņēmiens” tika demonstrēts sižets par iespējamiem pārkāpumiem objektā Jēkabpils Bebru mikrorajonā. Kā skaidro Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, pašlaik nav iemesla uzskatīt, ka objektā kāds no darbiem ir veikts nekvalitatīvi vai ir ignorēti projektā paredzētie būvniecības normatīvi.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom