Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     358
             Vakar:      504
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Radušās šaubas, vai pašvaldība spēs “pavilkt” sporta halles būvniecību >>>

Svinīga Bebru ielas mikrorajona atklāšana netiek plānota >>>

Jēkabpilī augstāko izglītību iespējams iegūt četrās skolās >>>

Par Gārseni senāk un tagad >>>

Bērnu un jauniešu centrā jaunieši mācās un apgūst dažādas kompetences! >>>

Rūpes par apkures sistēmu - ilgs mūžs visiem ballītes dalībniekiem >>>

 Pašvaldība: Piedalīsies konferencē ’’Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem’’ (0)  18.10.2017

Šī gada 19. un 20.oktobrī Jēkabpils pilsētas pašvaldības Iekļaujošas izglītības atbalsta centra vadītāja Sarmīte Safronova piedalīsies Zviedrijas vēstniecības (sadarbībā ar Zviedru institūtu, Glada Hudik teātri (Zviedrijā) un Velku biedrību) organizētajā konferencē. Konference notiek projekta "Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem" ietvaros.

... >>>
 Pašvaldība: Notiks lekcija par fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi uz garīgo veselību (0)  14.10.2017

17.oktobrī plkst.17:00 Jēkabpils pamatskolā (Rīgas ielā 200) notiks lekcija par tēmu “Psihiskās un somatiskās veselības saistība – fizisko aktivitāšu pozitīvā ietekme uz psihisko veselību”.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils Jauniešu domes filma “The Operētāji” (0)  13.10.2017

Šoruden Jēkabpils Jauniešu dome ir nākusi klajā ar kaut ko savā vēsturē vēl nebijušu – dokumentālo filmu par savu darbību un tās aizkadriem. Ideja par šāda veida projektu jauniešu organizācijas apziņā nosēdusies jau krietnu laiku, un beidzot – tā ir pavisam tuvu realizācijai. 

... >>>
 Pašvaldība: Veselības veicināšanas pasākums “Veselīgas vingrošanas nodarbību cikli bērniem grupās” (0)  12.10.2017

16.oktobrī Jēkabpils 2.vidusskolā un Jēkabpils 3.vidusskolā tiks uzsākts interaktīvo nodarbību ciklu. Laikā no 16.oktobra līdz 20.oktobrim nodarbības notiks visiem pirmo līdz ceturto klašu audzēkņiem šajās skolās.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils pilsētas jauniešu domes sastāvā apstiprināti jaunie biedri (0)  12.10.2017

Jēkabpils jauniešu dome ir Jēkabpils pilsētas domes izveidota institūcija ar mērķi sekmēt pašvaldības jauniešu sadarbību, pieredzes apmaiņu un iniciatīvas darbā ar jaunatni.

... >>>
 Pašvaldība: Būs tikšanās ar ārstu, psihoterapeitu, pirtnieku Juri Batņu (0)  09.10.2017

Lai informētu iedzīvotājus par garīgās veselības jautājumiem un garīgās veselības ietekmi uz fizisko veselību, projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros 12. oktobrī no plkst.14.00 līdz 18.00, Jēkabpils Galvenās bibliotēkas telpās būs tikšanās ar ārstu, psihoterapeitu, pirtnieku Juri Batņu, kurš vadīs lekciju ciklu “Vesels vīrietis un vesela sieviete”.

... >>>
 Pašvaldība: AICINA PIETEIKT APBALVOJUMAM! (0)  06.10.2017

Jēkabpils pilsētas pašvaldības Apbalvojumu piešķiršanas komisija aicina iedzīvotājus (atbilstoši nolikumam ierosinājumu paraksta ne mazāk kā 10 pilngadīgas personas), iestādes un organizācijas iesniegt priekšlikumus jēkabpiliešu apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienas svinīgajā pasākumā 18.novembrī.

... >>>
 Pašvaldība: Valsts prezidents sveic Jēkabpils 3.vidusskolas skolēnu Rihardu Borski par izciliem rezultātiem Pasaules ģeogrāfijas olimpiādē (0)  05.10.2017

3. oktobrī Valsts prezidenta kancelejā, Rīgas pilī tika sveikti 27 Latvijas skolēni no Cēsīm, Daugavpils, Jelgavas, Jēkabpils, Jūrmalas, Rīgas un Ventspils, kuri šovasar piedalījās astoņās starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs - fizikā, ķīmijā, bioloģijā, informātikā, matemātikā, ģeogrāfijā, filozofijā un "Genius" olimpiādē.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils Tūrisma informācijas centrs pāriet uz klusās sezonas darba laiku (0)  03.10.2017

No 1.oktobra līdz 30.aprīlim Jēkabpils tūrisma informācijas centrs strādās darba dienās no plkst. 8:30 – 17:00. Sestdienās un svētdienās tūrisma informācijas centrs būs slēgts.

... >>>
 Pašvaldība: Līdz 20. oktobrim plānoti vairāki ielu remontdarbi (0)  03.10.2017

Jēkabpils pilsētas pašvaldības ceļu būvinženieris Edgars Lazdāns informē, ka līdz 20. oktobrim plānoti vairāki ielu remontdarbi.

... >>>
 Pašvaldība: Bez maksas vedīs zaļos atkritumus no Jēkabpils pilsētas teritorijas (0)  03.10.2017

No 2.oktobra SIA “Jēkabpils pakalpojumi” piedāvās iedzīvotājiem un juridiskām personām jaunu pakalpojumu- bez maksas izvest zaļos atkritumus no Jēkabpils pilsētas teritorijas.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils iedzīvotāji tiek aicināti uz lekciju ciklu “Vesels vīrietis un vesela sieviete (0)  01.10.2017

Lai informētu iedzīvotājus par garīgās veselības jautājumiem un garīgās veselības ietekmi uz fizisko veselību, projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros 12. oktobrī no plkst.14.00 – 18.00, Jēkabpils Galvenās bibliotēkas telpās, aicinām uz tikšanos ar ārstu, psihoterapeitu, pirtnieku Juri Batņu, kurš vadīs lekciju ciklu “Vesels vīrietis un vesela sieviete”.

... >>>
 Pašvaldība: Pirmo klašu skolēni saņem atstarojošās vestes (0)  28.09.2017

No 27. septembra līdz 6. oktobrim Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki viesojas pilsētas izglītības iestādēs, lai pirmo klašu skolēniem dāvinātu atstarojošās vestes, kā arī atgādinātu par drošības noteikumiem uz ceļa, skolā un mājās.

... >>>
 Pašvaldība: Apbalvojumu piešķiršanas komisija aicina iesniegt priekšlikumus jēkabpiliešu apbalvošanai (0)  26.09.2017

Jēkabpils pilsētas pašvaldības Apalvojumu piešķiršanas komisija aicina iedzīvotājus (atbilstoši nolikumam ierosinājumu paraksta ne mazāk kā 10 pilngadīgas personas), iestādes un organizācijas iesniegt priekšlikumus jēkabpiliešu apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienas svinīgajā pasākumā 18.novembrī.

... >>>
 Pašvaldība: Fiziskās aktivitātes un uzturs ikdienā – labas veselības priekšnoteikums (0)  25.09.2017

Projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” tiek organizēts pasākums “Interaktīvu fizisko aktivitāšu un veselīga uztura nodarbību cikls “Fiziskās aktivitātes un uzturs ikdienā – labas veselības priekšnoteikums”.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils pilsēta no VARAM saņem atzinības rakstu par iesaisti Eiropas Mobilitātes nedēļā (0)  25.09.2017

Eiropas Mobilitātes nedēļas (EMN) noslēgumā, 2017.gada 22.septembrī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) tika suminātas 23 pašvaldības, kā arī 22 uzņēmumi un organizācijas, kas šogad aktīvi iesaistījušies velo infrastruktūras uzlabošanā un EMN pasākumu rīkošanā.

... >>>
 Pašvaldība: Izsludināts konkurss SIA “Jēkabpils siltums” valdes priekšsēdētāja amatam (0)  22.09.2017

Jēkabpils pilsētas pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis atbilstoši ar Jēkabpils pilsētas domes 2016.gada 25.februāra lēmumu Nr.59 apstiprinātajam nolikumam “Nolikums par kārtību, kādā nominē kandidātus valdes locekļu amatiem kapitālsabiedrībās” izsludinājis konkursu uz valdes priekšsēdētāja amatu SIA “Jēkabpils siltums”.

... >>>
 Pašvaldība: Aicina piedalīties Mobilitātes nedēļas akcijā “MOBILITĀTE IR TE” (0)  22.09.2017

Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros piektdien, 22. septembrī slēgts Viestura ielas posms no Pasta līdz Pormaļa ielai, lai atbrīvotu ielu gājējiem, riteņbraucējiem un slēgtu satiksmi citiem motorizētiem transportlīdzekļiem.

... >>>
 Pašvaldība: Domes priekšsēdētājs pateicas Dzejas dienu organizatoriem (0)  20.09.2017

No 12. līdz 16. septembrim Jēkabpilī norisinājās Dzejas dienas ar saukli “klasika ienāk klasiski”. Dzejas dienu ietvaros, no 12. līdz 16. septembrim, ikviens varēja izbraukt jēkabpiliešiem sen zināmajā un iecienītajā “Dzejas busiņā”, apmeklēt dzejas lasījumus un lekcijas, piedalīties akcijā “Sirds uz trotuāra”, tikties ar pazīstamiem un ar dzeju saistītiem latviešiem, kā arī piedalīties citās Dzejas dienu aktivitātēs.

... >>>
 Pašvaldība: Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros 22. septembrī uz vairākām stundām slēgs Viestura ielas posmu (0)  18.09.2017

Sakarā ar Eiropas Mobilitātes nedēļas aktivitātēm Jēkabpils pilsētā 22. septembrī no plkst.8.00 līdz 18.00 tiks slēgts Viestura ielas posms no Pasta līdz Pormaļa ielai.

... >>>
 Pašvaldība: Gida pavadībā iepazīsim velomaršrutu gar abiem Daugavas krastiem! (0)  18.09.2017

22.septembrī Jēkabpils tūrisma informācijas centrs aicina interesentus doties velobraucienā, lai iepazītu jaunizstrādāto velomaršrutu.

... >>>
 Pašvaldība: Saka paldies par atbalstu Jēkabpils pilsētas skolēnu radošajām idejām (0)  16.09.2017

Sirsnīgs paldies SIA „Selko”, SIA „LC būve”, SIA „Ošukalns”, SIA „MK Dizains”, SIA „Jēkabpils PMK” un SIA „Kaldabruņa 2020” par atbalstu Jēkabpils pilsētas skolēnu radošajām idejām!

... >>>
 Pašvaldība: Apstiprina lēmumu par Jēkabpils vēlēšanu komisiju (0)  12.09.2017

7.septembra Jēkabpils pilsētas domes sēdē tika ievēlēta Jēkabpils vēlēšanu komisija.

... >>>
 Pašvaldība: Apskatāma āra fotogrāfiju izstāde “1937.gads. Atklāts Jēkabpils Aizsargu nams” (0)  12.09.2017

9.septembrī pie Jēkabpils Tautas nama notika āra fotogrāfiju izstādes atklāšana- “1937.gads. Atklāts Jēkabpils Aizsargu nams”. Izstādē atainotas vēsturiskas Aizsargu nama lielformāta fotogrāfijas un īsa informācija par Jēkabpils Aizsargu nama vēsturi.

... >>>
 Pašvaldība: Atsevišķās mājās nebūs karstā ūdens (0)  09.09.2017

SIA „Jēkabpils siltums” informē, ka tehnisku iemeslu dēļ no 11.09. līdz 13.09. vairākās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās netiks padota siltumenerģija karstā ūdens uzsildīšanai. 

... >>>
 Pašvaldība: 4. Latvijas tūrisma informācijas tirgū tiks pārstāvēta arī Jēkabpils (0)  07.09.2017

9. septembrī Jēkabpils tūrisma informācijas centrs piedalīsies 4. tūrisma informācijas tirgū, kas norisināsies Pļaviņu parkā pie Kultūras centra un no plkst.10:00 līdz 16:00 prezentēs Jēkabpils pilsētu.

... >>>
 Pašvaldība: Apstiprina Jēkabpils pilsētas attīstības konsultatīvo komisiju un nolikumu (0)  07.09.2017

7.septembra Jēkabpils pilsētas domes sēdē apstiprināja Jēkabpils pilsētas attīstības konsultatīvo komisiju. Komisija apstiprināta 10 locekļu sastāvā.

... >>>
 Pašvaldība: Tiks atklāta āra fotogrāfiju izstāde “1937.gads. Atklāts Jēkabpils Aizsargu nams” (0)  06.09.2017

9.septembrī plkst.11:00 pie Jēkabpils Tautas nama notiks āra fotogrāfiju izstādes atklāšana - “1937.gads. Atklāts Jēkabpils Aizsargu nams”. Izstādē paredzēts atainot vēsturiskas Aizsargu nama lielformāta fotogrāfijas un īsu informāciju par Jēkabpils Aizsargu nama vēsturi.

... >>>
 Pašvaldība: Kam jāmaksā par ūdens patēriņa starpību, nosaka normatīvie akti (0)  05.09.2017

Pēdējo mēnešu laikā SIA „Jēkabpils ūdens” ir vērsušies vairāki  dzīvokļu īpašnieki  ar iebildumiem par to, ka  viņu rēķinos par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem ir aprēķināta papildu maksa par ūdens patēriņa starpību.

... >>>
 Pašvaldība: SIA “Jēkabpils siltums” atbalstīja akciju “Brīvprātīgais uz 1 dienu” (0)  04.09.2017

Augustā SIA “Jēkabpils siltums” iesaistījās un atbalstīja Jēkabpils NVO Resursu centra rīkoto akciju “Brīvprātīgais uz 1 dienu”.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom