Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     101
             Vakar:      492
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji aizvadīja mierīgu diennakti (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 14.jūnija plkst. 6.30 līdz 15.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 29 izsaukumus – uz deviņus ugunsgrēku dzēšanu, uz 19 glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, zaru kaudze, divas vieglās automašīnas, šķūnīši un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Limbažu novada Katvaru pagastā atbrīvoja liftā iesprostotu cilvēku.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Miera ielā Rīgā atbrīvoja balodi, kurš bija sapinies celtniecības sietā, un palaida brīvībā, Alojas novadā Alojas pagastā krastā tika nogādāti pieci gulbju mazuļi, kuri bezpalīdzīgā stāvoklī atradās dīķī, bet Artilērijas ielā Rīgā atpakaļ ligzdā iecēla izkritušu putna mazuli.

Šorīt ugunsdzēsēji glābēji Carnikavā no ūdenstilpnes izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

 

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa


 15.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom