Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     218
             Vakar:      512
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Novados: Paraksta Memorandu par savstarpēju sadarbību (0)

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”- “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Krustpils nodaļa, Jēkabpils reģionālās partijas Krustpils nodaļa, Latvijas zemnieku savienības Krustpils nodaļa 16. jūnijā parakstīja Memorandu par savstarpēju sadarbību programmās uzstādīto mērķu īstenošanā.

Darām Jums zināmu, ka ar Memoranda parakstīšanu mēs apliecinām, ka vēlamies redzēt stratēģiski plānotu, līdzsvaroti attīstītu, efektīvi, profesionāli pārvaldītu, konkurētspējīgu Krustpils novadu. Mūsu darbu Memoranda izpildē raksturos: godprātīga attieksme pret novada resursiem, profesionalitāte, iedzīvotāju viedokļu uzklausīšana, sadarbība ar partneriem reģiona, valstiskā un ārvalstu līmenī, jomu ekspertu piesaistīšana, papildus finansējuma piesaistīšana no dažādiem fondiem, iedzīvotāju apziņas veicināšana par novadu kā kopumu.
Lai īstenotu Memoranda uzstādījumus, esam izvirzījuši uzdevumus šādās jomās: DEMOGRĀFIJA, LATVISKUMS, UZLABOTA CEĻU INFRASTRUKTŪRA, KVALITATĪVA PĀRVALDĪBA, LABĀKA KULTŪRAS DZĪVE UN AKTĪVS NVO SEKTORS, PIEEJAMA IZGLĪTĪBA UN SPORTS, UZLABOTA DZĪVES VIDE, VESELĪBA UN SOCIĀLĀ AIZSARDZĪBA, SAGLABĀTA VIDE UN KULTŪRVĒSTURISKAIS MANTOJUMS, ATTĪSTĪTA UZŅĒMĒJDARBĪBA, KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA.
Šo Memorandu parakstījuši:Kārlis Stars, Daina Kalve, Līga Zalāne, Pēteris Gravāns, Elīna Serkova, Aija Vetere, Vija Stiebriņa.
Mēs apliecinām, ka turpināsim savu darbu pēc labākās sirdsapziņas un īstenojot Memorandā izvirzītos uzdevumus.

Ar cieņu,
Krustpils novada domes deputāti:
Kārlis Stars, Daina Kalve, Līga Zalāne, Pēteris Gravāns, Elīna Serkova, Aija Vetere, Vija Stiebriņa 19.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom