Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     109
             Vakar:      445
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Naktī uz svētdienu Dobelē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks (0)

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada 10.novembra plkst. 6.30 līdz 13.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Naktī uz svētdienu plkst. 00.47 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Spodrības ielu Dobelē, kur ugunsgrēks izcēlies graudu uzkrāšanas tornī. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka lopbarības ražotnē deg zāles granulas divos bunkuros, katrā no bunkuriem degšana notika 150m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts svētdien plkst. 17.20 un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi - notiek granulu izvešana un gruzdošo vietu dzēšana.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, divas vieglās automašīnas, starpstāvu pārsegums, pirts, neapsaimniekota ferma un sodrēji ēkas dūmvadā.

Svētdien plkst. 11.40 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Blaumaņa ielu Koknesē, kur dzīvojamā mājā notikusi noplūde no propāna gāzes balona. Notikuma vietā tika konstatēts, ka bojāts propāna gāzes balons, kurš tika atvienots un iznests no dzīvokļa.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama četros gadījumos, kur bija jāatbrīvo ceļa  braucamo daļu no nolūzušiem kokiem.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 101 izsaukumu – 35 uz ugunsgrēku dzēšanu, 53 uz glābšanas darbiem, bet 13 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 


Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 13.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom