Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     492
             Vakar:      570
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Svētdien Krustpils novadā dzēsts ugunsgrēks 300m2 platībā (0)

Laika posmā no šī gada 5.janvāra plkst. 6.30 līdz 8.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Svētdien plkst. 20.08 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Krustpils novada Krustpils pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies šķūnī. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg neapsaimniekota šķūņa konstrukcijas un siena ruļļi 300m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 23.16.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega sodrēji četru ēku dūmvados, divas garāžas un neapsaimniekotas ēkas bēniņi.

Šogad ugunsdzēsēji glābēji ik dienu dodas uz vairākiem izsaukumiem saistībā ar ēku dūmvados degošiem sodrējiem. Lai izvairītos no iespējamās ugunsnelaimes, VUGD aicina iedzīvotājus rūpīgi pārbaudīt vai mājas krāšņu un pavardu dūmkalnāli ir iztīrīti un, ja nepieciešams, nodrošināt to iztīrīšanu no sodrējiem.

Sestdien ap plkst. 14.00 VUGD saņēma izsaukumu uz Bauskas novada Codes pagastu, kur notiek noplūde no gāzes balona. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu dzīvojamā mājā mainīts gāzes balons, un tam ir bojāts gāzes balona reduktors. Ugunsdzēsēji glābēji, aizgriežot ventili un atvienojot gāzes balonu, noplūdi likvidēja.

Piektdien plkst. 11.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ozolnieku novada Cenu pagasta, kur uz lauka apgāzies traktors. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka zem traktora atrodas cilvēks, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 83 izsaukumus – 40 uz ugunsgrēku dzēšanu, 31 uz glābšanas darbiem, bet 12 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļa 09.01.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom