Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     488
             Vakar:      570
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Aicina pieteikties barikāžu atceres braucienam (0)

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 12. janvārim pieteikties bezmaksas braucienam uz 1991.gada barikāžu atceres pasākumu Rīgā. Atceres pasākums norisināsies 13.janvārī Zaķusalā.

Braucienam var pieteikties Jēkabpils pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80205008. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka pieteikšanās braucienam ir obligāta, jo vietu skaits autobusā ir ierobežots.

Kā informē brauciena organizators Jānis Lācis, izbraukšana no Vecpilsētas laukuma paredzēta 13. janvārī plkst. 15:00. Brauciena dalībnieku uzņemšana paredzēta šādās pieturās: Vecpilsētas laukums, Kurzemes iela, Krustpils kultūras nams, Krustpils pils, kā arī DUS Statoil. Braucējiem jāņem vērā āra gaisa temperatūra - būtu vēlams izvēlēties atbilstošu apģērbu, kā arī plānot pasākuma norises laiku ārā vismaz 2 stundas. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazināties ar brauciena organizatoru Jāni Lāci pa tālruni: 29419895.

Jēkabpils pilsētā 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienai veltīts pasākums notiks 27. janvārī plkst. 14.00 skvērā pie Jēkabpils Tautas nama.


Informāciju sagatavoja Ieva Gādmane,
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste 09.01.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom