Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     508
             Vakar:      570
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakar ugunsgrēkā Jelgavas novadā cieta cilvēks. Jēkabpilī divstāvu ēkā dega tehnika un mēbeles (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada9.janvāra plkst. 6.30 līdz 10.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēka dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Plkst. 16.37 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jelgavas novada Glūdas pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies pirtī. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg pirts 40m2 platībā. Mēģinot nodzēst ugunsgrēku saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās, ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 19.18 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Saules ielā Pļaviņās vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā, bet Madonas ielā Jēkabpilī divstāvu ēkā dega tehnika un mēbeles 5m2 platībā.

Vakar ap plkst. 19.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Engures novada Smārdes pagastu, kur vienstāvu dzīvojamā mājā radies sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka sadūmojums radies no nepareizas apkures iekārtas ekspluatācijas. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja telpas.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 33 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem, bet piecino izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 10.01.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom