Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     495
             Vakar:      570
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Aizvadītajā diennaktī Zemgalē saņemti trīs izsaukumi (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.februāra plkst. 6.30 līdz 6.februārim plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus uz glābšanas darbiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz Pūpolu ielu Tukumā, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā.

Vakar plkst. 9.38 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rīgas ielu Iecavā, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā bija notikusi gāzes noplūde. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka pirmā stāva dzīvoklī notiek gāzes noplūde no balona, kuru ugunsdzēsēji glābēji aizgrieza un iznesa no telpām. No dzīvokļa izglābts viens cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pirms VUGD ierašanās no mājas saviem spēkiem evakuējās 14 cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja dzīvokli un kāpņu telpu.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 29 izsaukumus – sešus ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

 


Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 06.02.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom