Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     510
             Vakar:      570
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: SIA „Jēkabpils siltums” saņēmis energopārvaldības sistēmas sertifikātu (0)

Šī gada martā SIA „ Jēkabpils siltums”  saņēmis energopārvaldības sistēmas  ISO-50001 sertifikātu.

Pirms tam uzņēmums rūpīgi veicis visus nepieciešamos darbus, lai šī gada janvārī varētu sekmīgi noritēt uzņēmumā veiktais audits, kuru vienmēr nepieciešams veikt pirms sertifikāta piešķiršanas.

2016.gadā 29. martā stājās spēkā Energoefektivitātes likums, ar kuru Latvijā tika ieviestas Eiropas Parlamenta un Padomes 2012. gada 25. oktobra Direktīvas par energoefektivitāti. Šī likuma 2.pantā noteiktas prasības par energopārvaldības sistēmu lielajiem elektroenerģijas patērētājiem. Proti, lielais elektroenerģijas patērētājs ir komersants, kura ikgadējais elektroenerģijas patēriņš pārsniedz 500 megavatstundas. SIA “Jēkabpils siltums” ietilpst šajā kategorijā, tātad ievērojot likumdošanu,  jāievieš energopārvaldības sistēma uzņēmumā.

SIA „Jēkabpils siltums”  valdes priekšsēdētājs A.Karpenko: „Esam saņēmuši ISO-50001 sertifikātu, kas apliecina, ka mūsu uzņēmuma energopārvaldības sistēma atbilst standarta prasībām. Mērķis, kādēļ virzījāmies uz šo, ir taupīt energoresursus un samazināt jebkādu energopatēriņu, protams, iespēju robežās. Tā ir efektīva resursu izmantošana un pārraudzība, kas palīdz uzlabot darbības efektivitāti un ietaupīt resursus, vienlaikus sekmējot ietekmes uz vidi mazināšanos. Uzņēmums strādā atbilstoši kvalitātes prasībām, rūpējoties ne tikai par klientiem, bet arī par apkārtējo vidi un ilgtspējīgu attīstību”.

 

A.Sleže,
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste 12.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom