Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     515
             Vakar:      570
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Uzsāks pirmos darbus Pasta ielas pārbūves projektā (0)

Aprīļa otrajā pusē plānots uzsākt darbus pie Pasta un tai piegulošo ielu rekonstrukcijas.

Uzsākot darbus projektā “Pasta ielas pārbūve, Jēkabpilī”, nepieciešams izbūvēt komunikāciju tīklu pieslēgumu Andreja Pormaļa ielai, lai pēc tam varētu netraucēti nodrošināt autobusu un pārējā transporta kustību pa A.Pormaļa ielu.

Pirmie darbi pie ielu rekonstrukcijas tiks uzsākti no 17.-19.aprīlim A.Pormaļa un Akmeņu ielas krustojumā, A.Pormaļa un Katoļu ielas krustojumā un A.Pormaļa un Viestura ielas krustojumā (satiksmes_organizacijas_shema_nr.1.2.3pieslegumi_pormalu_ielai.pdf). Šo darbu laikā kustība šajos krustojumos uz laiku tiks slēgta.

Pamatdarbi Pasta ielā tiks uzsākti 23. aprīlī. Darbi objektā “Pasta ielas pārbūve, Jēkabpilī” norisināsies divos posmos (pasta-ielaizbuves-plani.pdf). Pirmajā posmā tiks slēgta Zaļā un Pasta iela (satiksmes_organizacijas_shemas_pasta_iela.pdf), otrajā posmā tiks slēgta Jēkaba, Akmeņu, Katoļu un Viestura iela no A.Pormaļa ielas līdz Brīvības ielai.

Kā iepriekš tika informēts, 13.martā Jēkabpils pilsētas pašvaldībā noslēgts līgums par Pasta un Ausekļa ielu rekonstrukciju. Projektā “Pasta ielas pārbūve Jēkabpilī” ietilpst arī Zaļās, Jēkaba, Akmeņu, Katoļu un Viestura ielu pārbūve. Plānots rekonstruēt ielu brauktuves un ietves, lietus ūdens kanalizāciju, ūdensvadu, sadzīves kanalizāciju, siltumtrasi, kā arī ielu apgaismojumu. Projekta ietvaros plānots izbūvēt Jēkaba un Riekstu skvērus, kā arī uzstādīt strūklaku un vides dizaina objektu. Iepirkumā, ar viszemāko piedāvāto summu, par projekta realizāciju uzvarējis SIA “Ošukalns”. Kopējā iepirkuma summa sastāda 2,97 milj. EUR, no kuriem pašvaldības līdzfinansējums ir 1,8 milj. EUR, bet atlikusī summa tiks finansēta no ERAF projekta “Jēkabpils Daugavas kreisā krasta degradēto teritoriju atjaunošana un publiskās infrastruktūras uzlabošana uzņēmējdarbības attīstībai”.

 

Informāciju sagatavoja
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa 12.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom