Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi

patricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)

Jaunpiebalgas stirnu buks

Taku skrējienu seriāla “Stirnu buks 2018? trešais posms norisinājās Vanagkalnā, Jaunpiebalgā. Šeit Stirnu bukiem nebija ierasto taciņu vai mežu, toties pakalni, ezeri, lauku sētas, ganības un ceļu tīklojums veidoja neaizmirstamu un īpaši Piebalgai raksturīgu ainavu.
Stirnu buka Jaunpiebalgas posmā piedalījās arī kupls skaits jēkabpiliešu. “Susura” distanci veica: Edijs Dobelis, Mikus Mitenieks, Annija Grandāne, Ralfs Ričards Kalniņš, Madara Timko, Dārta Krūmiņa, Līva Golubova.
“Vāveres” distanci veica: Dita Varņecka, Uģis Daģis, Elīza Paveļjeva, Samanta Sonora Kalniņa, Edīte Krūmiņa, Mārtiņš Baumanis-Baums, Kristīne Baumane-Bauma, Andris Krūmiņš, Kevins Kevlins.
“Zaķa” distancē sevi izaicināja Markus Urtāns, Lāsma Turkopole, Jevgēnijs Turkins, Donats Urtāns, Lāsma Irša, Jurģis Turkopolis, Iveta Dobele, Kitija Voitehoviča, Raimonds Vēvers, Armands Šaraks, Liene Blumbeka, Anda Mizāne, Vladislavs Voitehovičs, Gunita Miteniece, Elīna Golubova, Igors Mihaļevs, Ivars Timko, Inese Macuka.
“Stirnu buka” distanci veica: Aivars Bondars, Jūlija Ņikitina, Ērika Urtāne, Edgars Dobelis, Guna Gavare, Aivis Mitenieks.
Garāko – “Lūša” distanci veica Ruta Šķipare, Jurģis Urtāns un Anatolijs Macuks.
A.Macuks “Lūša” distancē izcīnīja 2.vietu kopvērtējumā,  palīdzot Jēkabpils komandai  “Lūša pēdās” šajā posmā izcīnīt 14.vietu, bet visu līdz šim notikušo posmu kopvērtējumā “Lūša pēdās” šobrīd ierindojas 16.vietā komandu konkurencē.

12. Līgu un Jāņu atklātais vieglatlētikas čempionāts

Tradicionālās Līgu un Jāņu senioru atklātās sacensības vieglatlētikā norisinājās netradicionāli agri šogad Preiļos – 9. jūnijā.
Šis datums izvēlēts nav nejauši – pēc Jāņiem sākas Dziesmu un deju svētki, kā arī ieplānotā stadiona rekonstrukcija. Savukārt Jāņu laikā iekritīs Latvijas Simtgades 55. LSVS sporta spēļu finālsacensības Jelgavā.
Jēkabpiliešiem Līgu un Jāņu atklātajā vieglatlētikas čempionātā šādi rezultāti: Viktoram Zarņickim 3.vieta augstlēkšanā, 3.vieta tāllēkšanā, Ivaram Dunduram 4.vieta lodes grūšanā un 2.vieta šķēpa mešanā, Aivitai Ķiplokai 4.vieta augstlēkšanā un 4.vieta šķēpa mešanā, kā arī 4.vieta diska mešanā.

"SPORTLAND" kausu IV posms Saldū

Ceturtdien, 7.jūnijā, Saldū norisinājās populāro „Sportland” kausu ceturtā posma sacensības.
Pieaugušie un juniori sacentās 14, bet U18 vecuma grupas jaunieši – 16 disciplīnās. Jēkabpils sporta centra komandas pārstāve Laine Donāne pieaugušo konkurencē šķēpa mešanā izcīnīja 1.vietu ar rezultātu 45.87m.

Peldēšana

8.jūnijā norisinājās Rēzeknes pilsētas sezonas noslēguma sacensības peldēšanā.
Tajās startēja arī Jēkabpils sporta centra komandas peldētāji. Tajās Evelīnai Začestai izcīnīta 3.vieta, 2.vietu  izcīnīja Elizabete Medzjute, Līva Vilcāne izcīnīja 3.vietu, Diāna Apsīte izcīnīja 1.vietu, Anna Bobrova – 3.vietu.

Svara stieņa spiešana

Madonā norisinājās Madonas novada čempionāts svara stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu.
R.Degro svara kategorijā līdz 74kg izcīnīja 2.vietu (veterāni +40 grupā), bet Ž.Sabaļausks svara kategorijā līdz 120kg izcīnīja 1.vietu (veterāni +40grupā).