Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     509
             Vakar:      570
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē aizvadīja mierīgu diennakti, savukārt valstī 41 izsaukums (0)

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Agrita Vītola informē, ka aizvadītajā diennaktī Zemgales reģiona brigāde saņēma tikai vienu izsaukumu uz glābšanas darbiem.

Plkst.17.57 tika saņemts izsaukums uz Bauskas novada Ceraukstes pagastu, kur izglītības iestādes teritorija, zem palīgēkas nojumes, atradās iršu pūznis. Izmatojot maisu un izsmidzināmo līdzekli pret kukaiņiem, iršu pūznis tika likvidēts. Glābšanas darbi noslēdzās plkst.18.39.

Savukārt Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa ziņo, ka valstī aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 13.jūnija plkst. 6.30 līdz 14.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 41 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakar plkst. 9.49 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Rēzekni, kur no daudzstāvu dzīvojamā mājā dzīvokļa loga nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka daudzdzīvokļu mājās dzīvokļa virtuvē uz plīts pannā deg bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,05m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 10.07 ugunsgrēks likvidēts.

VUGD atgādina: ievērojiet piesardzību gatavojot vai sildot ēdienu! Neatstājiet ēdienu uz ieslēgtas plīts bez uzraudzības un uzstādiet mājokļos dūmu detektorus, kas ar spalgu skaņas signālu laikus pavēstīs par izveidojušos sadūmojumu.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, sausā zāle, krūmāji, kases aparāts un galds.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja gulbim, kuram mugurā bija ieķēries makšķerēšanas āķis, Liepājā un Daugavpilī atbrīvoja kaķus, kas bija iestrēguši zem automašīnas motora pārsega, Talsos kaķi nocēla no koka, bet Rīgā atbrīvoja putnu, kas bija iesprūdis ventilācijas šahtā. 14.06.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom